Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hónapja együtt vagyok egy sráccal, a kapcsolatunk nagyon jó, jól érezzük magunkat!:) Ő 23, én 22 éves vagyok. A kapcsolatunk elején kiderült (nem tőle tudtam meg), hogy a baráti társaságából az egyik lányba sokáig szerelmes volt, de a lány kikosarazta és maradtak barátok a mai napig. Ez már jó pár évvel ezelőtt volt. De a lány nagyon szép, pont az ellentétem.:/ Nem viselkedik máshogy a barátom a lánnyal mint a többi lány barátjával. Csak mégsem tudom hova tenni a helyzetet: a szerelem úgy elmúlhat, hogy minden héten találkoznak egy baráti társaságban? Olyan furcsa érzés kerít hatalmába, amikor találkozunk vele, holott tudom hogy ha velem van, akkor én tetszek neki, engem szeret. A szerelmünkben nem is kételkedem egy percig sem, csak a külső az, ami zavar hisz egy modell alkatú, szép arcú lányról van szó.

Nem is féltékenység ez, amit érzek... igazából nehéz ezt elmagyarázni. Fura azt a lányt látni a barátom baráti körében, akiért a barátom évekig odavolt. Remélem azért értitek valamennyire mit szeretnék kifejezni:)

Hogyan kezeljem ezt?

Köszönöm előre, nagy segítség lenne ha adnátok tanácsot! :)


2011. máj. 15. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez irigység!Én is ilyen helyzetben vagyok.Én 5 éve vagyok együtt a párommal de mai napig nem tudom kezelni a helyzetet.Talán már bele törődtem.Nem árt jóban lenni a lánnyal persze nem barátság szintjén.
2011. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
irigynek nem mondanám magam...
2011. máj. 15. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így lenni, ha olyan lány társaságában vagyok a barátommal, akiről biztosan tudom, hogy tetszik neki vagy vonzónak tartja szexuálisan. Zavarban vagyok és talán egy kicsit frusztrál is, hiszen az motoszkál a fejemben, hogy akár vele is együtt lehetne helyettem. De igazság szerint ez az érzés kezd fokozatosan elhalványulni. Hét éve vagyunk együtt. Azt hiszem, nincs miért aggódnom, hiszen semmi jel nem mutat arra, hogy ő foglalkozna a dologgal.


Ez a szerelem azért múlhat el, mert nem lehet a plátói szerelmet örökké fenntartani. Egy idő után elmúlik, mert evolúciós hátrány, hogy életed során csak egy ember mozgat meg.

2011. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppen ezért érezheted magad biztonságban. Ha még mindig fájna neki a viszonzatlan szerelem, menekülne mindenhonnan, ahol összefuthat a lánnyal.
2011. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmm, lehet igazad van Utolsó Hozzászóló:) ez nem is jutott még eszembe..:)
2011. máj. 15. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy itteni hozzászóló barátjának olyan nehéz volt a szakítás, hogy egy országban sem maradt meg az exével.
2011. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!