Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem majd a helyzetet?

Hogy kezeljem majd a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagybátyám (anyám nővérének a férje) kiskoromban molesztált. Utálom, tartok tőle. Egy éve nem láttam, mert elköltöztem anyámtól, de nemsokára visszaköltözöm, és egy idő után elkerülhetetlen lesz, hogy találkozzak vele. Nem akarok. Anyámmal ilyenről sajnos nem lehet beszélni. Mit csináljak, nézzek át rajta? Félek tőle, meg nem tudom, nem bírok a felesége és a lánya szemébe nézni... 16/l
2011. aug. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
egyelőre próbálj ne foglalkozni vele. ha újra molesztál, megemlíteném neki, de elég határozottan, hogy ha nem hagyja abba, feljelented gondolkodás nélkül. Bár én úgy gondolom, ezt már rég meg kellett volna tenni. Gyámügyhöz is fordulhatsz, ha anyuddal ilyenről nem lehet beszélni. de ne hagyd magad. voltam hasonló helyzetben, szintén kicsiként, én elkerültem az ottalvást, ma már feljelenteném gondolkodás nélkül. Akkor anyám miatt nem tettem, mivel sajnos nem tudott volna egyedül megélni, de ma már nem tartana vissza, vagy ha a gyanúja felmerülne, hogy a lányomat molesztálja valaki, ölnék érte. Csak bátran. Ha anyud nem hisz, menj tovább...
2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem nyúl hozzám, igyekszem magamban megküzdeni vele, elvégre már késő lenne feljelenteni, nem tudnám bebizonyítani úgysem, de ha megint csinál valamit, biztos hogy megteszem...
2011. aug. 23. 21:17
 3/3 anonim válasza:
Úristen!!!Nehogy hagyd magad!!Nehogy neked legyen már büntudatod mert egy perverz állattal kell együttélned!!(Bocs a kiakadásért de én megölném azt aki a lányaimhoz vagy a fiamhoz hozzányúlna.)Ha bármi történik menj a feleséghez de az a legjobb ha a rendőrségre mész.Ne légy vele barátságos.Ne Te kérj elnézést,hogy ilyet csinálhat/hatott veled.Ne hagyd magad!!
2011. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!