Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Mit tennétek a helyemben? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem teljesen megfelelő a kategória, de ide sokkal józanabb,felnőtt emberek szoktak írni. A lényeg az,hogy albérletben lakom 3 barátnőmmel. 3 szobás a lakás és pont én vagyok az egyik akiknek a legnagyobb,DE közös szoba jutott.

Viszont én vagyok az egyetlen akinek van párkapcsolata....

Eddig azt csináltuk,hogyha a barátom átjött,a szobatársam átment aludni az egyik másik lányhoz,de sajnos egyre inkább azt érzem,hogy ez a heti 1-2 alkalom is megterhelő nekik :(((

Mit csináljak?


2011. máj. 15. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg,elvégre közösen fizettek,mindenkinek megvan a maga joga ott mindenhez,csak egyet kell érteni és ez beszélgetés nélkül ugye nem megy.

21/N

2011. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cserélj valamelyik külön szobással. A barátodhoz nem tudsz menni?
2011. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréltek szobát? Mindenkinek kényelmesebb lenne.
2011. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem te mész a fiúhoz???
2011. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, hogy szobát cseréltek. Ami közös oda megy a két lány, és te mész egyedül.

Ha ez nem járható, akkor nektek kell kitalálni, járható e a külön albi, stb.

2011. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát az igazság az hogy nem merem megkérni h cseréljünk szobát,pedig az lenne a legevidensebb. nem merem,mert szerintem nem tetszene az illetőnek....jó kis barátnő...


a fiúnál nagyon sokat vagyok,szinte már ott lakom, és ez zavar is,ezért lett aktuális a téma,hogy jöhetne ide többször.

2011. máj. 15. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem tud menni oda sem
2011. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát én sem cserélnék szobát, neked kéne menni a fiúhoz. Vagy pedig új albérletet keresni vele, ahol ti vagytok egy szobában. Szerintem is megterhelő, hogy a szobatársadnak hetente többször máshol kell aludnia miattatok. Sajnálom, de itt nektek kell alkalmazkodnotok.
2011. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást... közös lónak túrós a háta. Érthetö, hogy mindenki ragaszkodik a külön szobájához. Barátjuk is biztos lesz majd nekik is. Azt mondom eljött a koltozés ideje számodra. Ha nem is a barátoddal, de koltozz olyan alberletbe, ahol mindenkinek sajat szobaja van.
2011. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miert nem jut mindenkinek egy szoba, ha 3szobas a lakas??? En ezt nem ertem...
2011. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!