Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Csak őszintén,...

Mit tennétek? Csak őszintén, bírom a kritikát. :}

Figyelt kérdés

20 évesen összekötnétek az életeteket egy nálatok 17 évvel idősebb férfival?

5 éve ismerjük egymást, nekem nagy plátói szerelmem volt már tini koromban is, de elnyomtam, mert arra gondolta, hogy ugyan mit akarhatna tőlem.. Aztán mikor betöltöttem a 18at úgy alakultak a dolgok, hogy összejöttünk, azóta pedig együtt vagyunk, részemről hatalmas a szerelem.

Nemrég megkérte a kezem, természetesen igent mondtam, a környezetem azonban húzza az orrát..


2011. máj. 15. 19:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Én ebben a helyzetben ezeket gondolnám:

-nagykorú vagyok senkinek semmi köze hozzá

-ha szeretem miért ne?!

-ha csalodok benne sz*r lesz de nyertem egy kis tapasztalatot.


21/N

2011. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha viszonzottak lennének az érzéseim teljesen, nem csak "széplánynak" tartana, akkor kitartanék mellette.
2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Megkérte a kezed, ez elég bizonyíték, hogy komolyan gondolja.

Semmivel sem kockázatosabb, vagy kevésbé az, mint egy 22 évessel összeköltözni, ugyanúgy érhet csalódás, meg ugyanúgy lehettek boldogok is.

De senki se azért kéri meg a kezét a szerelmének, és senki se azért költözik össze egy férfival, mert úúú, csalódni fog, meg szétmennek.


Majd megszokják, a többi nem érdekes.

2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem mennék bele, nem mondanék a lánykérésre igent és azon is elgondolkodnék vajon miért nem a saját súlycsoportjában keresi a párt, mi lehet az oka hogy a korosztályával nem tud egészséges kapcsolatot kialakítani.

Mert ennek oka van, elöbb vagy utóbb meg fogod tapasztalni mi ez.

2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Csak a szívedre hallgass, senki másra. Most még nem okoz problémát a 17 év, de később... De ha abszolute stimmelne a kor, később akkor is beüthet a mennykő. Szóval: menj hozzá és szeressétek egymást, amíg lehet! Carpe diem! /Élj a mának!/
2011. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Miert ne? En biztos, hogy nem haboznek, ha egyszer kolcsonosen szeretitek egymast!


Persze csak ha a ferfi nem hazas es nem a szeretoje vagy jelenleg.

2011. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

A környezetem nem érdekelne, csak a saját és a párom szempontjai.

Arra is gondolj szerintem, hogy mondjuk 60 éves egyedül maradsz, vagy korábban is.

A szerelem olyan érzés amihez szerintem kell élettapasztalat is, szerintem nem mentem volna bele ilyen fiatalon házasságba. Több éves együttélés után már inkább.

Tanulj és érd el, hogy el tudjad tartani magad, és után belemennék, ha tényleg szeretem még akkor is ha már elértem olyan dolgokat, amire büszke vagyok saját magamra. Nekem legalábbis fontos volt, hogy tanuljak és dolgozzak is, mert imádom a férjemet, de soha nem tudhatom, hogy mit hoz a jövő és ha egyedül kell boldogulnom, akkor is tudjam merre induljak. Nem tartott el soha.

Szóval belemennék, ha szeretem, de kicsit később, együttélés, tapasztalatszerzés és tanulás után.

2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretnélek lelombozni, de láttam ekkora korkülönbséggel kapcsolatot tönkre menni. Most még lehet, hogy rendbe van minden, talán majd jönnek a gyerekek...eltelik 20 év....a férfi közel lesz a 60-hoz, szerinted ennyi idős emberek milyen arányban létesítenek szexuális kontaktust? Te viszont még csak 40 leszel, erejed teljében. Elviselnéd? Egyébként a nő akiről írtam most 43 éves újra megházasodott és van egy 3 éves gyereke és 42 éves férje. Az ex férje pedig neveli 2 másik gyerekét 62 évesen...
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

Te 20 éves fiatal lány vagy, ő 37 éves érett férfi.

1. Ha csak ki akarna használni nem kérte volna meg a kezed.

2. Nem tartana már 2 éve ez a dolog, ha nem lenne komoly mindkettőtök részéről.

3. Ekkora korkülönbségnél a lány megkapja, hogy naiv csitri, a férfi meg hogy szemét kéjenc, aki csak kihasználja egy fiatal lány naivságát. Bocs, de szerintem ezek a leggyakoribb előítéletek külső szemlélők szájából. Ilyen előítéleteket, és megszólást csak az vállal fel ország-világ előtt, aki tényleg komolyan gondolja, márpedig azzal, hogy megkérte a kezed, egyértelműen felvállalja a kapcsolatotokat.

A szerelem nem korfüggő, és az előbb leírtak szerintem mind azt bizonyítják, hogy ő szeret téged. Szóval sok boldogságot:)

2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
Igent mondanék és büszkén viselném a gyűrűt! Nem érdekelnek az irigykedő beszólogatók. Magukkal van bajuk, mert nem boldogok.
2011. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!