Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Csak őszintén,...

Mit tennétek? Csak őszintén, bírom a kritikát. :}

Figyelt kérdés

20 évesen összekötnétek az életeteket egy nálatok 17 évvel idősebb férfival?

5 éve ismerjük egymást, nekem nagy plátói szerelmem volt már tini koromban is, de elnyomtam, mert arra gondolta, hogy ugyan mit akarhatna tőlem.. Aztán mikor betöltöttem a 18at úgy alakultak a dolgok, hogy összejöttünk, azóta pedig együtt vagyunk, részemről hatalmas a szerelem.

Nemrég megkérte a kezem, természetesen igent mondtam, a környezetem azonban húzza az orrát..


2011. máj. 15. 19:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
19:57: ezzel az erovel barmire lehetne peldat talalni. A kerdezo nem ugyanaz, akinek leirtad a peldajat. Kis korkulonbseggel is ugyanugy valnak el emberek sajnos. Nem kellene egybol masra vonatkoztatni 1 peldat.
2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha szeretnél gyereket, akkor ne kezdj ilyen öreg emberrel, ha nem, akkor vágj bele!


21/L

2011. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem öreg a párja,hanem egy tapasztalt érett férfi.
2011. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
Sőt úgy tudom, hogy idős ember, fiatal nő gyereke nagyon jó és szép lesz. Ismerek is egy ilyet, zeneművészetibe jár. Mindenképpen meg kell tanulnotok a magatok értékrendje szerint élni. Nemcsak nektek kellene, hanem mindenkinek. Borzasztó ez a "mit szólnak a rokonok" felfogás.
2011. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

Most még érett, sármos férfi, de a kérdező 30-35 évesen még egy egészséges, fiatal nő lesz és simán lehet gyereke. Ezzel szemben addigra a párja egy középkorú, ötvenes férfi lesz. Abban a korban pedig elég merész húzás gyereket szülni.


Úgyhogy nem mindegy, hogy szeretnének-e gyereket.

2011. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
Nana, 50 évesen is vannak olyanok, akin nem látszik, alig hiszek néha én is a szememnek. A kérdező pedig nem írta mikor szeretne babát, 20 éves felnőtt nő, bőven lehet most is kisbabája.
2011. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, gyereket vállalni, mert ugyebár a férfiak nem szülnek:)
2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
38%

Hát már ne is haragudj, de ha az első néhány közül valamelyik összejön neki, simán az apád lehetne.

Hogyan vonzódhatsz testileg-lelkileg egy olyanhoz, aki kis túlzással az apukád lehetne??????????? Nem undorító? Gondolj csak bele: ő is apukád korában élte fiatalságát, ki tudja, ha egy helyről származnak még talán együtt is jártak szórakozni, nőzni stb. És te egy ilyennel szexelsz, ilyennek akarod összekötni az életed, ilyennek akarsz szülni? Hát hajrá, szerintem, ehhez azért kell egy elég erős gyomor is.

2011. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
64%

Sok mindent végiggondolnék mielőtt kimondom az igent. Egyek a céljaitok? 17 év nem kevés,egy másik korosztály,ezt nehéz összehangolni.Ő most 37 éves,aki nősülni akar,lehet,hogy gyereket is,hisz már abban a korban van,amikor ez bőven belefér.Neked pedig csak most kezdődik az élet.Érettségin kívül más nincs a kezedben,sem tapasztalatod és ezek azok az évek,amikor az ember már nem gyerek,de még tapasztalatlan felnőtt.Ezek az évek soha többé nem jönnek vissza,most még csak magadért vagy felelős,amikor már családod van egy csomó kötelezettséged is lesz.Az anyagi függés szintén nem jó dolog.Neki már van egzisztenciája,neked önerőből még nincs.Nehéz lehet úgy felépíteni egy életet,hogy a társunk már fényévekkel előbbre tart nálunk,mi pedig hozzá próbálunk idomulni.

Ha egy felé haladtok és bírjátok egymás tempóját,akkor még működhet is a dolog,de önállónak kell lenned,egyedül is meg kell állnod a helyed,különben később sokkal nehezebb lesz,ha ő már nem lesz veled.

2011. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
5%

Egyrészt sok válaszoló el van tévedve, mert ezelött néhán évtizeddel még az volt a normális, ha a férfi LEGALÁBB 10-15 évvel idösebb volt a nönél.

Másrészt egy 37 éves férni még egyáltalán nem öreg a gyerekvállaláshoz sem (csak megemlitem, hogy ha a nöknél ez nem kséöi, akkor a férfiaknál miért lenne az).

HArmadszor, akik azzal érvelnek, hogy mi lesz 20 év házasság után, azok kicsit nézzenek körül a valóságban, hogy HÁNY hazasság tart manapság 20 évig? Mert elég kevés - igy ez a probléma fel sem merül ebben az esetben.

Negyedszer, egyáltalán nem biztos, hogy egy 40 éves nö aktivabb, mint egy 57 éves férfi, sok esetben van forditva.

2011. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!