Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az életemből? Már nagyon szenvedek miatta. Kitörölném mindenhonnan, de nem tudom. És hogyan tudjak neki nemet mondani ha szeretem (amit nem tud)? De ő engem nem szeret.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:00
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Elmesélhetnéd te is a történetedet kedves utolsó!Szerintem sokan meríthetünk mások tapasztalataiból!
2011. máj. 16. 12:43
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem kaptam privit! :( biztos elküldte a géped? mert mástól kaptam aki szintén ide írt egy választ, de töled nem kaptam. :( küldjed újra légyszi.
2011. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Most megkaptad a privit?
2011. máj. 17. 18:45
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mi van, es h miert nem tudsz nekem irni. Masok irtak, töluk megkaptam a gyk-n keresztul. esetleg valami elerhetöseg amire en irhatnek Neked?
2011. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Próbálj meg te írni nekem először privátot!Hátha arra már tudok válaszolni!
2011. máj. 18. 12:05
 26/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ennek a férfinak nincs másik élete? Úgy értem, hogy a hét többi napján, ki tudja, mit csinál, és kivel van. Nem lehet?
2011. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik.Hétvégente van itthon.
2011. máj. 23. 19:53
 28/33 anonim válasza:
Majd jön valaki más! Ha nem szeret, nem fog megszeretni. Hidd el, ráérsz.
2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Eltüntetni? A legegyszerűbb, hogy eltűnsz az életéből. Telefonszámot, elérhetőségeidet megváltoztatod, és ha találkozol vele erőt veszel magadon és továbbmész. Eleinte nehéz a kísértésnek ellenállni, de ez a folyamat egyre rutinszerűbbé, könnyebbé fog válni.
2011. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem h ha az ember idősebb könnyebben kezeli az ilyen helyzetet :(

Jó volt olvasni a 10.43as történetét,vhol reményt ad h egy iylen "kapcsolat" végződhet jól. Kár h nekem nem,nekem egyértelmű h ebből nem lesz semmi soha,pedig már 2 éve csak vagyunk. Már csak az elfelejtésen ügyködöm. Vhogy ő is mindig kifogja h akkor keres amikor már kicsit is tul jutnék rajta :(

2011. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!