Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az életemből? Már nagyon szenvedek miatta. Kitörölném mindenhonnan, de nem tudom. És hogyan tudjak neki nemet mondani ha szeretem (amit nem tud)? De ő engem nem szeret.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:00
1 2 3 4
 31/33 timido válasza:

Kedves kérdező, miujság veled? Hogy alakultak a dolgok?


Én is eléggé el vagyok most keseredve, szinte ugyan az a szitu, mint nálad. :(

2011. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Igazából a helyzet nem változott,de most már talán jobban tudom kezelni őt meg a helyzetet.Még mindig nagyon sz@r de tett olyan dolgot amit igaz megbánt,de rájöttem h nem hozzám való és nem szeret és lehet hogy ez nekem is elég.De ettől független szeretem még mindig.Ja,és még mindig nem tudja h szeretem!Nagyjából ennyi!!Veled mi történt?
2011. okt. 30. 17:18
 33/33 timido válasza:

Én is így vagyok ahoyg te, hogy van egy srác, és nagyon jól érzem magam vele, meg találkozgatunk. De igazából nem is tudom, hogy testileg vagy érzelmileg függök tőle. Mert amikro együtt vagyunk, akkor úgy feltölt, hogy napokig elvagyok megint nélküle. Kb 4 napig. Aztán kezd hiányozni, és amikor megint találkozunk, akkor megint feltölt. Nem merek belegondolni milenne, ha véget vetne ennek a kapcsolatnak.

Tegnap megkérdeztem tőle, hogy találkozgat e mással, és azt mondta hogy nem, csak velem van.

Igazából nálunk minden rendben van, csak nem akar barátnőt,mert hogy tanul, meghaverok meg nemtom... Nem megy más lányokhoz udvarolni, meg semmi. Nem tudom, mi lesz később. A saját érzelmeimmel sem vagyok tisztában.

2011. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!