Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogok leérettségizni?

Hogy fogok leérettségizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, 11.-es. Jövőre érettségizek. Az a gondom, hogy családi gondok miatt elkell innen költöznöm nagyon messzire a nyáron és így nem tudok abba az iskolába maradni, ahol most tanulok. Félek ettől nagyon, mivel jövőre érettségi, és új suli, új osztály, valószínűleg új tételek, új tanárok, senki sem fog ismerni.. mit tegyek? ebbe a suliba tuti nem maradhatok, kollégista sem lehetek :(
2011. máj. 16. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azert ne izgulj annyira! Mi utolso evben, erettsegi elott par honappal kezdtuk a teteleket kidolgozni es meg igy sem volt gond. Azert annyira mas nem lesz minden, hisz maga az irasbeli ugyanaz, emelt szint is kozpontositott.


Inkabb az osztalyba beilleszkedes lehet majd nehezebb, de ettol meg le fogsz tudni erettsegizni.

2011. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem vagy hülye meg tanulsz rendesen akkor tök mind1 h melyik suliba érettségizel nagyon újat sehol se kérnek, max máshogy van meg fogalmazva, osztársakkal meg össze haverkodsz és kész :)
2011. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ti már 11-ben tudjátok a tételeket???? Nekünk kb 1-2 hónappal érettségi előtt le kiadva a tételsor MINDENBŐL..."


Én is pont ezt akartam írni. Én 3 éve érettségiztem és már akkor is max a hülyék nem tudták legalább egy 3asra letenni, látom azóta még ezerszer lazábban veszik a dolgokat... Szégyen.

2011. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

6éve, jézus, de régen volt, a végzős év az érettségi éve szólt csak a tételekről.

Volt olyan tárgy ami a tanárunk egyben átadott(magyar nyelv), de az irodalmat már egyedül dolgoztuk ki(én nem), töriből pontonként más, és ha jó volt az ment körbe, volt amt egyedül kidolgoztunk, és órán lefeleltünk belőle, és "tanultunk" a másik hibájából. De 11ben egy tételsort se láttunk.

2011. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!