Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy véget vetette...

Jól tettem, hogy véget vetettem a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

2,5 voltunk együtt,mindent tiltott,nem mehettem sehova,nem vehettem fel semmilyen nőies ruhát.Előtte egy életvidám klassz csajszi voltam,aki imádott nevetni..most meg..betelt a pohár.Bnőmmel elmentünk vásárolgatni suli után és akkora balhét csapott..Párszor megvert.Ti is szakitottatok vna ?

17/L


2011. máj. 17. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon okosan döntöttél! Még csak 17 éves vagy, és mégsem hagyod, hogy irányítsanak! Ez érett gondolkodásra vall:)

Ez a pasi valóban birtokolni akar, ne nézz másra és rád se nézzen más, azt tedd, amit ő akar.. nem riad vissza a fizikai és a lelki erőszaktól sem. Undorító alak!

Sajnos nekem is volt hasonló tapasztalatom, tiltott, állandóan féltékenykedett, sértődöttet játszott, aztán mikor már kezet is emelt rám, meg akartam szabadulni tőle. De nem hagyta.. nem tudta elfogadni, hogy neki nem lehet beleszólása a dologba, valami nem úgy történik, ahogyan ő akarja. Öngyilkossággal is fenyegetőzött, sőt egyszer be is próbálkozott, persze úgy, hogy véletlenül se legyen halálos.. Nehezen vetettem véget az egésznek, nagyon megszenvedtem a szabadságomért. És mi van velem most..? Boldog vagyok:) Úgyhogy MINDEN elérhető eszközzel próbálj tőle megszabadulni, ha kell, verd nagydobra családban, barátok között, mindenhol, hogy hogyan bánt veled, és miért hagytad el. Ha az egész világ ellene van, csak rájön végre, mi az ábra..

2011. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"aztmondta,hogy öngyilkos lesz..szerintetek tényleg megteszi ? :S"


Ha igaz amit írtál róla, akkor sajnos nem. Csak üres fenyegetőzés.

Aztán talál majd másik áldozatot és előbb-utóbb a bűnügyi hírek között olvashatjuk a monogramját, mint elkövető.

2011. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!