Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, kiköltöz...

Ha lenne lehetőséged, kiköltöznél Párizsba? Nem hiányozna az itteni élet, a családod?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én tavaly kôltôztem ki franciorszàgba ùgy, hogy eôtte 5hònapig erasmussal itt voltam és azalatt szerelmesek lettûnk a mostani pàrommal, aki màr a vôlégényem :) Egy kukkot nem bészeltem franciàul, csak angolul... Kb 3 hònapot voltunk egyûtt itt, majd kicsit tôbb mint fél évet teljesen kûlôn, de kitartottunk egymàs mellett.. Miutàn visszajôttem, sajnos a nyelvi nehézségek miatt nem talàltam munkàt, az csak most kezd kôrvonalazòdni, ô az aki ezt a terhet most még egyedûl viseli, de remélem nem sokàig..

Szòval én a helyedben nem hezitàlnék, de ne tartson vissza a gondolat, hogy esetleg egy darabig ô fog eltartani, mert a beilleszkedés az elején kicsit nehéz lehet majd!!

Hajrà, vedd meg a repjegyet aztàn legyetek boldogok a pàroddal!!!!

2011. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatba ne! Ne a családdal törődj, egyszer neked is lesz egy, és ebben a rohadt országban ki tudja, mire tudnád megalapítani! Pár kint töltött év alatt annyit megkeresnél, amennyit itthon két élet alatt sem.
2011. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kimennék, ilyen lehetőség nem adódik meg mindenkinek az életben. Én azt mondom, addig kell élni, míg fiatalok vagyunk. A családdal meg lehet tartani a kapcsolatot, telefon, meg ugye webkamera is van már minden, esetleg ha nagyon hiányoznak, azt senki nem mondta, hogy nem lehet hazajönni látogatóba néhány napra.
2011. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Páriszba nem, férfi miatt nem, de mondjuk Londonba csak úgy bármikor.
2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Franciákhoz nem mennék.

Németekhez igen, bár nem beszélek németül, de még így is mennék.



De ez egy óriási lehetőség, szóval ne hagyd ki. Később bánni fogod és az élet nem biztos, hogy ad egy másik lehetőséget.

2011. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bárhová elmennék, csak ne itt legyek. És konkrétan a családomból van elegem. (Nem a férjemből, és a gyerekekből, hanem a tágabb családból.)
2011. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Párizsba nem, mert nem tudok franciául. Nyaralni mondjuk oda biztos elmennék szívesen :)

De olyan helyre kiköltöznék, ahol beszélem a nyelvet, és úgy látom, hogy jobban meg tudnék élni, mint itthon. Mondjuk ezt meg is fogom tenni :)

Az itteni élet kb. pont annyira hiányozna, amit havi, kéthavi látogatással orvosolni tudnék. A szüleim meg a barátaim persze hiányoznának, mivel őket ennél azért jóval többször látom, de azért a 21. században már nem egy nagy dolog tartani a kapcsolatot más módokon is.

2011. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
En Amerikaba mentem tavaly, foleg egy ferfi maitt, akivel honapokig leveleztem, azota egyutt vagyunk es bar hianyzik az otthonom es a csaladom es meg az angol nyelvtudasom sem az igazi maradok, mert szeretjuk egymast a parommal es itt sokkal tobb lehetoseg van, babysitterkedessel itt jobban lehet keresni, mint otthon komolyabb munkakkal, raadasul meg tudod tanulni sokkal hamarabb az adott nyelvet, mint otthon. Ha elhivatott vagy, ha nyelvet akarsz tanulni es meg szerelmes is, akkor hajra, vagj bele, raadasul Eruopabol sokkal konnyebb hazalatogatni, mint innen Amerikabol. Vagj bele, felejthetetlen elmeny lesz.
2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem szeretem párizst, de pl most bécsben élek, és londonba is mennék, ha lehetőségem lenne. hiányzik a család meg a barátok, persze, de lehet tartani azért a kapcsolatot, és a lehetőségek, a megélhetés, nem utolsó sorban pedig az otthoni helyzet miatt mindenképpen megéri menni szerintem.
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!