Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Rosszul...

Mit gondoltok erről? Rosszul esik és nem tudom hova rakni

Figyelt kérdés

A történet előzményéhez annyit, hogy még nem volt barátnőm sem semmilyen kapcsolatom lányokkal annak ellenére, hogy sokat próbálkoztam. Mint férfi nem kíváncsiak rám.

Vezetek egy blogot a témával kapcsolatban és néhány nő már felvette velem a kapcsolatot (kizárólag barátilag!)


Most is egy újabb nő talált rám a blogon keresztül. ma reggel írt emailt. kerek perec kijelentette hogy nem akar tőlem semmit mert férjes és boldogok. csak levelezni akar, meg valamiféle virtuális barátságot, lelkitársságot kiépíteni.

elegem van abból, hogy mindenki csak a jókisfiút látja bennem és ezért barátkoznának velem, ám mást nem akarnak.

Természetesen nem várom el egy férjes nőtől hogy közeledjen felém, nekem ez tabu! de akkor is...

nem tudom hogy válaszoljak-e neki. igaz hogy konkrétan ezek nem használnak ki, de nem is segítenek rajtam. ha meg neki lelkitárs kell ott a férje, nem?


kicsit rosszul esnek ezek a "kapcsolatok" és nem tudom mit gondoljak róluk. hiszen még a személyes találkozás lehetőségét (barátilag!) is kizárta. tehát még csak barát vagy haver sem lehet belőle. a virtuális kapcsolatok ugyanis messze állnak a haverságtól vagy a barátságtól.


ezeket nem tudom hova rakni. rossz érzéssel tölt el, de nem vagyok mérges az illetőre hiszen tudom hogy nem ártani akart nekem. Ti is biztos ismeritek azt az érzést, amikor valaki nem akar bántani, nem is haragudtok rá, de mégis rossz érzéssel tölt el titeket amit csinál.

Tanácstalan vagyok. mit gondoltok erről?


ez az egész megint elvette a kedvem és letört. elegem van, hogy mindenkit csak mint barátot érdeklek.

és ezek után higgyem azt amit mondanak rólam (milyen értelmes, rendes, kedves stb. fiú vagyok) De eddig nagyon sokan visszautasítottak már. így viszont hazugságoknak tűnnek azok amiket nekem írnak, és ha egy ember hazudik (még ha önbizalomnövelésből is) azzal mi értelme van kapcsolatot fenntartani?


csak azért írom mert ez nem az első eset.


2011. máj. 18. 10:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan ezzel a "jajjénszegény" stílussal akarsz barátnőt találni?
2011. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ezt már nem barátnőtalálás miatt csinálom. Arról már lemondtam... eredendően fejleszteni akartam magam, de rájöttem hogy az arcommal van a probléma. Akkor meg tök mindegy milyen vagyok belülről...
2011. máj. 18. 22:42
 23/24 anonim ***** válasza:
Fejezd már be! Komolyan mondom legszívesebbe lekevernék két pofont, annyira idegesítő ez a jajjénszegény játszma.
2011. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

13:23-as vagyok.

Igaz, h azt írtam, érdemes az igazit megvárni,DE!!! az, hogy egy lány lefeküdt már előtted mással is, akár több fiúval is (na jó, nem 10-zel, de mondjuk 3-mal...), az nem jelenti azt, hogy nem lehetne számodra az igazi. Nem 1789-et írunk...

"ezért sem állok szóba komolyan olyan lányokkal, akik rám nem vártak, hanem az első pasijuknak odaadták magukat"

Ezen a mondatodon kiakadtam... Öregem, akkor Te valóban elég szűk keresztmetszetből vagy kénytelen válogatni... :S


Az pedig, hogy 23 leszel, sokkolt... Tudod, mit hittem, hogy kb. 15-16 éves vagy... Ez azért kemény...

"valójában az a helyzet sem sem kívül sem belül nem érdeklem a lányokat és ezen nincs mit szépíteni."

Az, hogy ezt kijelented magadról, egyfajta önbeteljesítő jóslat, így is lesz. Ha Te sem hiszem magadban, ki fog?!?! Ez akkora hülyeség... ilyeneket mondani...


"120 visszautasítás" Te számolod?!

És milyen nyilvántartást vezetsz? Egy excel táblába rendezed őket, úgy mint szűz és szép, már volt pasival, szép, de nem a megfelelő kategória... vagy hogy csinálod?

Arra is kíváncsi lennék (bár ezek után van róla elképzelésem), hogy hogyan próbálkozol? Ebbe beleszámítanak a diszkókban itallal kínált és azt el nem fogadók is...? Mert akkor nem nagy ez a szám...

Komolyan mondom, 23 évesen azért már túllehetnél ezen a szinten, bármennyire is szimpatizálok Veled!!!

2011. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!