Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Rosszul...

Mit gondoltok erről? Rosszul esik és nem tudom hova rakni

Figyelt kérdés

A történet előzményéhez annyit, hogy még nem volt barátnőm sem semmilyen kapcsolatom lányokkal annak ellenére, hogy sokat próbálkoztam. Mint férfi nem kíváncsiak rám.

Vezetek egy blogot a témával kapcsolatban és néhány nő már felvette velem a kapcsolatot (kizárólag barátilag!)


Most is egy újabb nő talált rám a blogon keresztül. ma reggel írt emailt. kerek perec kijelentette hogy nem akar tőlem semmit mert férjes és boldogok. csak levelezni akar, meg valamiféle virtuális barátságot, lelkitársságot kiépíteni.

elegem van abból, hogy mindenki csak a jókisfiút látja bennem és ezért barátkoznának velem, ám mást nem akarnak.

Természetesen nem várom el egy férjes nőtől hogy közeledjen felém, nekem ez tabu! de akkor is...

nem tudom hogy válaszoljak-e neki. igaz hogy konkrétan ezek nem használnak ki, de nem is segítenek rajtam. ha meg neki lelkitárs kell ott a férje, nem?


kicsit rosszul esnek ezek a "kapcsolatok" és nem tudom mit gondoljak róluk. hiszen még a személyes találkozás lehetőségét (barátilag!) is kizárta. tehát még csak barát vagy haver sem lehet belőle. a virtuális kapcsolatok ugyanis messze állnak a haverságtól vagy a barátságtól.


ezeket nem tudom hova rakni. rossz érzéssel tölt el, de nem vagyok mérges az illetőre hiszen tudom hogy nem ártani akart nekem. Ti is biztos ismeritek azt az érzést, amikor valaki nem akar bántani, nem is haragudtok rá, de mégis rossz érzéssel tölt el titeket amit csinál.

Tanácstalan vagyok. mit gondoltok erről?


ez az egész megint elvette a kedvem és letört. elegem van, hogy mindenkit csak mint barátot érdeklek.

és ezek után higgyem azt amit mondanak rólam (milyen értelmes, rendes, kedves stb. fiú vagyok) De eddig nagyon sokan visszautasítottak már. így viszont hazugságoknak tűnnek azok amiket nekem írnak, és ha egy ember hazudik (még ha önbizalomnövelésből is) azzal mi értelme van kapcsolatot fenntartani?


csak azért írom mert ez nem az első eset.


2011. máj. 18. 10:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

a kísérletedről meg annyit, hogy mindenki felszínes ilyen szempontból!! amíg nem tudod, mit takar a belbecs, addig bizony a külsőre alapozol! azon múlik, megtetszik-e valaki, vagy szimpatikus-e


ami egy fotón hótmindegy, mert csak élőben derül ki, hogy van-e kisugárzás, működik-e a kémia vagy nem. érted, lehet hogy Brad Pitt vagy mittudomén, tök jól néz ki a fotón, attól még lehet, hogy élőben baromira nem jönn be pl a stílusa. vagy az illata. vagy bármi.

2011. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a problémádat. Ezzel az egész virtuális valósággal nekem nagyon sok problémám van.

Először is, azokat az órákat, amíg vered a billentyűzetet, inkább hús-vér emberek társaságában kellene töltened, hogy normálisan szocializálódj!

Teljesen jogos, hogy viszolyogsz egy férjes asszony közeledésétől, hiszen mégiscsak ellenkező nemű, és ott van az a bizonyos szexuális töltet, ami téged természetesen riaszt. Jobban is teszed, ha nem foglalkozol vele, keressen a korosztályában "barátokat". Ez a nő eléggé beteg szerintem...

Ha a neten keresztül akarsz barátkozni, akkor meg lesz az esélye, hogy hasonló aberráltakba fogsz futni... :(

nem tudom, hány éves vagy, de természetesen jelenség az is, hogy van egy életkor, amikor a fiúk csak olyan kis helyesek, aranyosak, de lefeküdni nem akarunk velük.

megkockáztatom, ha egy szép és kedves lánynak jó lelki barátja leszel, egy idő után más módon is közel fogja érezni magáét hozzád. Ez a nőknél törvényszerű!

Ne akarj azonnal szexet, a prostit meg felejtsd el, sekélyes sz**ságokkal ne foglalkozz! Hidd el, érdemes kivárni az igazit, még ha most nagyon kínkeservesnek tűnik is a várakozás! :)

2011. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy valóban aranyos lehet barátilag levelezni valakivel, aki egy blogban úgymond sajnáltatja magát, de az ilyen ember szerintem senkit nem nyűgöz le, mint férfi. Beindulnak az anyai ösztönök gondolom és ennyi.

Olyan görcsösen akarod (csak beleolvastam a blogodba, meg azt olvastam el amit itt írtál), hogy szerintem már messziről süt rólad az egész.

Foglalkozz valami mással. Ne kiábrándulj az egészből, csak lazán állj hozzá, ne ekörül forogjon az életed! Közhely, de amikor már nem is számítasz rá, na akkor találsz valakit.

2011. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja és akár pozitívan is felfoghatnád a levelezőpartnereid. Ne úgy levelezz velük, hogy na majd ebből lesz valami, csak levelek. Ennyi. Ha nem akarsz, ne válaszolj. Ha akarsz, csevegj velük, miért ne?! Beszélgetni lehet akárkivel, ha van kedved. De ha ezt is teletömöd elvárással, akkor csak csalódni fogsz.

13:52 voltam

2011. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Miért pont netről kell??Élőben nem könyebb?:O
2011. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

12:44: úgy látom több kérdés válaszra szorul.

1, nem csajokat akarok, csak egy barátnőt. de az a probléma hogy semelyik lánynak sem kellek. az eddigi cirka 120 visszautasítás magáért beszél. Innentől kezdve nem tudom elhinni, hogy valaki pozitív véleményt mondjon rólam. Pedig sokan a kegyes hazugság fogságába esnek...


Prostituálthoz nem tudnék elmenni, egyrészt semmilyen lelki vonzódást nem tudnék érezni egy olyan nő iránt, másrészt úgy érzem kihasználom őt, és ez lényegében így is van. Nekem meg nem szokásom mások rossz anyagi helyzetét kihasználnom.

2011. máj. 18. 20:20
 17/24 A kérdező kommentje:
15:45: élőben (akár neten) szóba sem állnak velem a lányok. Kivéve a pénztáros lányt, de ő is csak a munkája miatt...
2011. máj. 18. 20:22
 18/24 A kérdező kommentje:

13:23: az Igazit érdemes kivárni :)

ezért sem állok szóba komolyan olyan lányokkal, akik rám nem vártak, hanem az első pasijuknak odaadták magukat...


mellesleg van olyan kor fiúknál, amikor még a korukbéli lányok is csak helyesnek tartják őket de nem akarnak velük lefeküdni? :P akkor semelyik korombéli srácnak nem lenne barátnője... (23 leszek)

valójában az a helyzet sem sem kívül sem belül nem érdeklem a lányokat és ezen nincs mit szépíteni.


a görcsösségről is beszéltél. ajánlom figyelmedbe az ok-okozati összefüggést.

szerinted a 120 visszautasítás tett kétségbeesetté vagy már eleve kétségbe voltam esve? (elég beteges ember lennék ha nem tudnék 10-20 visszautasítást elviselni, de itt még is egy nagy számról beszélünk)

2011. máj. 18. 20:26
 19/24 anonim ***** válasza:

Barataid nincsenek, akikkel esetleg elmehetnel ide-oda?

Mint ahogy mar mas is irta, szerintem hanyagold ezt baratnos temat egy ideig, es inkabb probalj masra koncentralni; kezdjel el nyelvet tanulni, talalj valami hobbit ami lekot, menjel el a haverokkal fesztivalokra stb. Ha elkezded elvezni az eletedet, es olyan dolgokkal kotod le magad amiket szeretsz, valamint olyan emberekkel veszel korul magad akikkel jol erzed magad, akkor talan novekedni fog egy kicsit az onbizalmad, es talan el is mulhat az az onsajnalkodas is ami sok esetben taszito lehet a masik fel szamara. Szerintem amugy ne a neten keress baratnot, meg ne azzal foglalkozz hogy hanyan utasitottak el eddig, hanem probalj kialakitani egy olyan eletet, egy olyan kornyezetet ahol jol erzed magad, es elobb utobb szinte biztos hogy megoldodik a baratnos-problemad is.

2011. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A hobbis és a szabadidős lekötős programmal igazad van. Muszáj tennem valamit, hogy végképp lemondjak róla.


Reménykedni meg fölösleges mert az eddig lányok is bizonyították hogy nem én kellek nekik. Hát ehhez kell hozzászoknom.

2011. máj. 18. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!