Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt jelenteni kéne a rendőrség...

Ezt jelenteni kéne a rendőrségen, vagy kéne egyáltalán foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, aki még csak 16éves. Betegesen vonzódik a helyijárat sofőrökhöz, elnevezi őket (pl. kolbász, cuki, stb), és rengeteget buszozik. Legtöbbet egy 40-50év körüli sofőrrel, akinek ajándékokat ad, és az viszonozza is. Sőt a végállomáson amíg vár a busz, sétálgatnak ketten. Ráadásul néha kocsival jön a lányért az iskolába és a lakására mennek. A lány szülei nem hiszem, hogy tudnak róla, de ha tudnák sem érdekelné őket. A lány öccse is hasonló, csak ő szerintem fogyatékos. Állandóan buszozik, egész nap. Hülyén viselkedik a buszmegállókban és a buszon is magában beszél, mint valami menetrend tájékoztatja a buszra váró embereket, ha éppen jön a busz, arról is, hogy melyik.A szülei normálisnak tartják.
2011. máj. 18. 23:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Bocs,de egy 16 éves lány azzal fekszik le akivel akar.
2011. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

És mi lenne a vád? Beszélget a buszsofőrrel? Vagy az, hogy visz neki egy hamubasült pogácsát ő meg hoz neki egy zacskó cukorkát? Életfogytot mindegyiknek!!! :))


Na de komolyra fordítva: amíg nincs bűncselekmény, addig nem érdemes a tányérsapkásokhoz menni, mert kiröhögnek. Az, hogy viszony van köztük, az csak egy feltételezés, amit előbb bizonyítani kellene. De ne ártsd bele magad! Mit számít neked az, hogy az egyik osztálytársadat urambocsá megrakja egy buszvezető?

2011. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
71%

Ahhoz, hogy egy 16 éves lány, és egy 40-50 év körüli buszsofőr kivel fekszik le, a rendőrségnek semmi köze. (Nem is értem, honnan jött ez az ötleted)

De igazából, neked miért fáj ez? Leírásod alapján a lány fogyatékosnak tűnik, lehet, hogy ez az egyetlen szórakozása. A szülein kívül ehhez senkinek semmi köze.

2011. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
45%

Utolso,

A kerdezonek az faj, hogy egy fiatal, 16 eves naiv lanyt kihasznalnak a ven trotyli buszsoforok. Nagyon hulye kerdesed van. Ne kerdezz, inkabb felej, ha tudsz valami normalisat.

2011. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a lány is fogyatékos...
2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%
Milyen suliba jártok?Csak mert ha fogyatékos,gondolom ott mindenki az nem?Egyébként a fogyatékosokra jellemző a túlzott szexuális étvágy és ez nem vicc.Mivel már nem kiskorú igy, azzal kefél akivel akar.Talán a szüleinek kellene szólni.
2011. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
29%
tudom, hogy válaszolni kellene, de érdekel hogy merre láttad ezt. mert nekem is vannak hasonló "élményeim":) én 18.kerben láttam ilyen a 166/266 vonalán!
2011. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

De honnan tudod, hogy a lakásán mi történik a sofőrnek??? Honnan veszed, hogy épp nem csak megebédelnek közben meg egy jót dumálnak? Lehet, hogy épp unokatestvérnek az öregapja, akivel jóban vannak.

Szerintem kár is ezzel foglalkozni, nem a te életed, ha neki így jó, akkor neki jó. Minek avatkozol bele?


Nekem ez a véleményem, ne kövezzetek meg érte. :D

2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%

A lány elmúlt 16 éves, és saját akaratából csinálja amit csinál..


Jelen törvények, és jogszabályok mellett, ha van hol laknia, és van mit ennie, meg felvennie, a kutyát sem érdekli, hogy kivel mikor, hol fexik össze...

2011. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
64%
hát tényleg ennyi hülyét egy világra.tuti beteg a csaj,a buszsofőr meg kihasználja.
2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!