Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt jelenteni kéne a rendőrség...

Ezt jelenteni kéne a rendőrségen, vagy kéne egyáltalán foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, aki még csak 16éves. Betegesen vonzódik a helyijárat sofőrökhöz, elnevezi őket (pl. kolbász, cuki, stb), és rengeteget buszozik. Legtöbbet egy 40-50év körüli sofőrrel, akinek ajándékokat ad, és az viszonozza is. Sőt a végállomáson amíg vár a busz, sétálgatnak ketten. Ráadásul néha kocsival jön a lányért az iskolába és a lakására mennek. A lány szülei nem hiszem, hogy tudnak róla, de ha tudnák sem érdekelné őket. A lány öccse is hasonló, csak ő szerintem fogyatékos. Állandóan buszozik, egész nap. Hülyén viselkedik a buszmegállókban és a buszon is magában beszél, mint valami menetrend tájékoztatja a buszra váró embereket, ha éppen jön a busz, arról is, hogy melyik.A szülei normálisnak tartják.
2011. máj. 18. 23:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20:50-as válaszoló, olvasd el még 1x mit írtam és rájössz, hogy egy szóval sem említettem, hogy mi történik a lakásán. Csak mondtam, hogy fel járnak oda.

A sulis kérdésre válaszolva: teljesen normális gimnáziumba járunk, tudtommal itt senki sem fogyatékos. A lány öccse viszont kisegítőbe járt.

A válasz arra, hogy hol láttam: nem pesten, várpalota.

2011. máj. 20. 22:50
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon unatkozol te ott Várpalotán!!


Honnan tudsz ennyit a lányról?

Szinte minden lépését ismered!

Csak nem nyomozol utána?

Vagy követed egész nap mindenhová?

Vagy lehet, hogy csak féltékeny vagy mert megszerezte előled a buszsofőrt?


Szerintem te vagy beteges!

...és nem kicsit!!!

2011. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%
Én is ki tudok akadni ilyeneken de ez már csak ilyen!Nekem volt anno egy osztálytársnőm ugyan ennyi idős volt azt hiszem és a szitu is ugyan ez volt majdnem!Azóta a buszsofőr bácsival 7 éve együtt van és van 3 gyerekük!:)Ja és 50es az apuka!:)Attól mert vele jött össze még nem lett rosszabb ember,csak hát kinek a pap kinek a paplan....
2011. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom a kérdezőnek ez miért fáj. :) a lánynak apakomplexusa van, ezért keres apa korabeli, vagy idősebb hapsikat, és erre legalkalmasabb a buszsofőr, mert vele meg tudott ismerkedni. Ebben semmi gáz nincs. És az elmondásból egyértelmű, hogy nem a buszsofőr kezdett ki a csajjal, úgyhogy akkor meg mi a bajod? A kislánynak ez kell, hát örüljön neki. A sofőr meg miért használná ki? nem értem. Kedves hozzá, meghallgatja, együtt van vele... a csaj már majdnem felnőtt, sőt a mai 16 évesek már felnőttek, azzal dug akivel akar. Senkinek semmi köze hozzá. Attól mert te nem érted kedves kérdező, attól még nem kell azt mondani hogy beteg. nincs más aki törődne vele, hát ez van. Ennyi erővel a lakosság 99 %-át diliházba kéne csukatni, mert senki se normális teljesen minden téren.


32/N

2011. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
41%
Nem értelek titeket: 16 évesen azzal kefél/dug, akivel akar...és szerintetek ez normális???? az istenért, hiszen még gyerek! és ne mondjátok azt, hogy a mai 16 évesek már szinte felnőttek! mert ez nem igaz, attól, hogy a szülők megengedik, hogy úgy öltözzenek mint a felnőttek, hogy engedik a sminket, a frizurát és diszkóba engedik őket éjszaka, még ugyanolyan gyerekek, mint mi, szüleink, nagyszüleink voltak ennyi idősen!!! én igenis sajnálatosnak tartom, hogy egy 16 éves lánynak az az egyetlen szórakozása, hogy apja korabeli férfiakkal töltse az időt - és ha van is köztük valami és a gyerek teherbe esik - a szülőknek igen is joguk van feljelenteni a férfit, mert a lány még 18 éven aluli!!! nem pedofília, de kiskorú megrontása!
2011. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem, ez nem megrontás, mivel a lány elmúlt 14 éves.

Azt nem állítom, hogy normális dolog, HA valóban "betegesen vonzódik" az 50-es buszsofőrökhöz... de ezt mi nem tudjuk, hogy a kérdező utalgat mindenfélére, (hogy miért fontos ez neki annyira, hogy tanácsot kérjen miatta, el nem tudom képzelni)

2011. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
07:56-os válaszoló el mész te a pi*ába. Leírtam, hogy miért tudok ennyit róla. Az osztálytársam, és mindenkinek nyíltan beszél erről a dologról. Idióta.
2011. máj. 25. 21:58
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Egy beteges hüly*e pics*a vagy!!!!!
2011. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
örülök, hogy itt ki tudod élni magad a felesleges válaszaiddal. Ennyi örömöd legyen az életedben és soha ne több. Szerencsétlen.
2011. máj. 27. 00:51
 30/33 anonim ***** válasza:
93%

Te a rendőrségen feljelentgető,

minden lében kanál,

beteges kukkoló vagy,

aki a más szerelmi életével és a magánügyeivel foglalkozik,

mert nincsen saját szerelmi élete,

hiszen nem kell a kutyának sem!!!


További jó kukkkkkolást!!!!!!!!!

Te mocs*ok!!

2011. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!