Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Összejönnétek olyan sráccal aki tőzsdével 3-700 ezret keres havonta?

Figyelt kérdés
Cserébe hétfőtől-péntekig ki se mozdul, csak a grafikonokat bújja. Szombat, vasárnap tudunk csak találkozni, mert akkor "zárva" van.
2011. máj. 19. 11:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon elunk es a ferjem tozsdezett amig meg nem szuletett a kisfiunk. Aztan munkat valtott ami kicsit nyugisabb. Nem fizet olyan jol de nem is baj. Amig nem volt csalad addig engem szemelyesen nem zavart. En is dolgoztam reggel 9-tol 5-ig o este 7-re ert haza. Sokszor ment a kollegakkal uzleti vacsira akkor 9 korul ert haza. Neha kozosen vacsiztunk, dumalgattunk pentekenkent este moziztunk es ettermeztunk. Vasarnap csak a mienk volt. Tehat volt azert magan eletunk. Volt olyan este, hogy en leultem egy filmet nezni o meg a szamitogepet valasztotta mert megnezte az eppen mozgo piacot. :) Engem ez sem zavart. Sosem a penzeert voltam vele, dolgoztam en is mai napig dolgozom (eppen most is :) ) es ugyan ugy hozzajarulok a haztartashoz, tankolom a kocsikat, veszem a cuccokat a lakasba, a kisfiunknak stb. Amiota hazasok vagyunk (lassan 4 eve) a szamlank is kozos. Igaz sosem szukolkodtunk es a vilagot is korbejartuk Tahititol elkezdve Azsiaig, Amaerika... szoval nagyon jo volt. Szabadsaga elvegre neki is volt. Erezheto, hogy amiota munkahelyet valtott nincs annyi penzunk de igy is jo, nem szukolkodunk, nem panaszkodom csak miutan megszoktal egy bizonyos szinvonalat nehez valtani visszafele. :) Nekem nem okozott gondot, hogy tozsdezett. Voltak napok amikor "idegbeteg" volt, ilyenkor tudtam jobb ha nem szollok semmit, elmentem baratnozni vagy elvoltam magamban amig o tombolt. Ilyenkor a baratjat hivta aki egyben kollegaja volt es egyutt orjongtek ki magukat, szidtak a piacot stb. En elfogadtam olyannak amilyen es buszke vagyok ra, hogy tudott valtoztani az eleten amikor megszuletett a kisfiunk aki mar lassan 16 honapos.
2011. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Össze.

Az én férjem havonta van, hogy 7-8 számjegyű összeget csinál a tőzsdén.17 éve vagyunk házasok.

2011. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

Nem

33/F

2011. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy hétvégén ér rá, attól még hétközben is találkozhatnánk. Egy idő után eljutunk arra a szintre, hogy összeköltözünk és akkor legalább munka után látjuk egymást minden nap. Hétközben nekem sincs kedvem 8 óra meló után még elmászkálni, örülök, ha leülünk együtt a tv elé, vagy otthon vacsizunk egyet, beszélgetünk. Nem kell mindig elmenni otthonról a közös programhoz. hazamenni meg úgyis mindenki hazamegy a munkahelyéről egyszer, szal gondolom ő is.
2011. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem az egyik hozzászólónak mi baja ezzel a munkával, de mindegy is.

Az én férjem bróker, ennek a pénznek a többszörösét keresi egy hónapban, de az este, és a hétvége a családé. Mindent meg lehet oldani, ha az ember akarja. Persze lehet, hogy ő még csak most kezdi felépíteni önmagát, akkor több figyelmet igényel.

Ne azt mérlegeld, hogy mennyit keres, mennyi munkával, hanem, hogy milyen ember. Ha úgy érzed összeilletek, akkor adj esélyt a kapcsolatnak.

2011. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Egy próbát megér, nem? A minimum, hogy tapasztalatot szerzel.
2011. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem kéthetente jön haza három napra (Ausztria). Jobban örülnék, ha ilyen lenne a munkabeosztása.

De nincs választásunk, meg kell élnünk valamiből.

2011. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Olyannal jönnék össze aki törődik velem aki meghallgat akit szeretek. Az hogy gazdag vagy szegény nem számít.
2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%
És hogy él meg annyiból ha folyton csak a gép előtt ül?
2011. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

az én párom igaz nem tőzsdézik, de nagyon lefoglalja a munka és az egyetem. amikor megismerkedtünk, akkor iszonyat sok szabadideje volt, az utóbbi 1 évben van ez így.

nem hagytam el miatta, mert tudom, hogy a közös jövőnkért küzd.

együtt élünk, tehát minden este együtt alszunk, de van, hogy még hétvégén is tanul, szóval a közös programok nem tartanak sokáig... ki kell bírni.

2011. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!