Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya húgának a lánya nekem...

Anya húgának a lánya nekem kicsodám?

Figyelt kérdés

azt tudom hogy anya húga az én nagynéném

de a nagynéném lánya ?


2011. máj. 19. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akartalak. Ha így érzed, akkor bocsánatot kérek.

Nyilván senki nem úgy születik, hogy tudja ki kicsoda a családban. De ezt lassan a szülőknek, vagy más családtagoknak el kellene magyarázniuk.

Nem téged okollak. Meg van biztos az oka, hogy nem anyudat kérdezed meg, hanem az internetről informálódsz. Sajnálom a mai fiatalokat.

2011. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Unokahúg: Testvéred gyereke.

Unokatestvér: Szüleid testvérének a gyereke.

Másod unokatestvér: Nagymamád testvérének az unokája.


:)

2011. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszönöm minden válaszolónak :)


igen... mindennek meg van az oka...

azért informálódok az interneten mert anyum reggel elmegy dolgozni mielőtt felkelek, este 6 körül szokott hazaérni de akkor én még tanulok... és mikor tudnánk beszélgetni nem ez az első téma amit megbeszélünk...


így érthető ha nem tudom hogy ki az unokatesóm, de megtudtam és köszönöm :)


az eggyik előző válaszolónak : 15 éves leszek holnap!!! :)

2011. máj. 20. 09:11
 14/15 anonim ***** válasza:

16:03 vagyok.

15 évesen nagy szükség lenne anyukádra. Egyik lábad a gyerekkorban, de a másikkal már a felnőttkorban vagy. Ilyenkor a fiataloknak (főleg a lányoknak) rengeteg kérdése van a világról, és saját magáról, a felnőtté válásról. Tudtok azért néha ilyesmiről beszélgetni hétvégén, vagy esténként? Ha nem, akkor van valaki azért melletted, aki segít?

2011. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

persze szoktunk beszélgetni.. ha nem hétköznap hétvégén leülünk megbeszéljük kivel mi történt... vagy kikapcsolódásként vásárolunk :)

de ha anyum nincs is itthon van nagyim és nagynénim akikkel tudok beszélgetni :)

2011. máj. 20. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!