Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ehetek abból amit...

Miért nem ehetek abból amit anya főz, most h van keresetem?

Figyelt kérdés

Anyukám nem engedi h egyek a főztjéből. Azt akarja főzzek magamra meg ugyis van saját keresetem. Én nem azért kezdem el dolgozni h főzzek magamra,hanem h legyen kis pénzem ruhákra meg bulira meg ilyenek. De anya meg azt akarja abból pénzből oldjam mega kajámat,ha lopok a kajából amit főzött akkor meg áll a bál.

16 éves vagyok egyébként és most kezdtem el 3 hónapja diákmunkázni. Egy hónapba kb 20-25 ezer ft jön össze és ebből kell főznöm magamra


2011. máj. 19. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató az tény.Ilyet talán még nem is hallottam az életemben soha.Illetve olyat hallottam,hogy egy felnött fiatal ember próbált élősködni az idős anyján aki azt nem tűrte,de az egy más tészta.Nézd ezt igy a GYK-en megoldani nem lehet,valóban a területi gyámhivatalhoz kell bemenned és elmondani.Ők majd anyádat befogják hivatni,és tisztázni fogják vele ezt az álláspontot.Egyenlőre mást nem tudsz tenni.
2011. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

20:28 -nak :

...Az állat igen! Egynémely (homo?)(sapiens?)-származék viszont előbb megtagadja az egészséges anyai ösztön diktálta teendőket is.

Tapasztalat nem egy,ezektől húzósabb sztorik!

(bár néha elég a kultúrdoboz érdemi infót közvetítő adóit figyelni!

Nem anettkára,meg győzikére gondoltam,hanem a realitások való világára!)

2011. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Azért ilyen esetekben jó lenne meghallgatni a másik fél mondandóját is. Bár olyankor halljuk is de nem tudjuk összekapcsolni. Pl a múltkori narkós, meg játékszenvedélyes gyerek, aki még az apja lélegeztetőgépét is ellopja, itt írhat nekünk bármi hazugságot is, ha kicsit kitisztul. De otthon már az egerek is kidöglöttek, annyira nincs semmi kaja.
2011. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol tartasz az ügyben?
2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Ha nem látja akkor lopok a kajából amit főzött. Még nem szólt,lehet azt hiszi tesóm evett többet. tesóm meg nem szól bele h nekem anya nem akar enni adni.

de ha egyszer kiabál érte meg megint mondja h intézetbe ad,akkor majd megmondom neki h ő fog rosszul járni,mert akkor nem fogja se a családi pótlékot kapni,meg a gyerektartást se kapni és elmondom mindenkinek h nem ad enni.

2011. máj. 23. 11:14
 56/64 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a többiek kapnak enni, csak te nem. Mi bűnöd van, hogy anyukád eltiltott a húsosfazéktól?
2011. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
anya azt mondja h mivel már van fizetésem azért tudok magamra főzni
2011. máj. 23. 22:59
 58/64 anonim ***** válasza:

Volt itt egy másik kérdés is, hogy a szülő miért kér pénzt a gyerekétől, ha vele lakik, de már keres.

Nos nálatok is ilyesmi a helyzet. Elvár valamit anyukád, ha már keresőképes vagy. Valamilyen szinten ez nevelés, felkészítés az életre, csak ezt a szülő sok esetben elfelejti hozzátenni. Azért van így, hogy nehogy azt higgye, aki keres, de még otthon van, hogy magára költheti a megkeresett pénzét, mert a nagy életben ez nincs így. Legalábbis nem bulizásra, és divatra, hanem villany, gáz, telefonszámlára, albérletre, stb kötelező költségekre megy sajnos el a keresők pénze. Igencsak nem a maguk hóbortjaira költik, bár megtennék. Ezt próbálják tanítani a gyerekkel ilyenkor, és nem megsértődni kell ezen, hanem elfogadni. Csak mondom a gond az ahogy a szülők sok esetben előadják. Szóval szállj be otthon az anyagiakba, remélhetőleg, másképp látja majd, hogy mire költessz, és mit veszel el otthonról.

2011. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Valami sántít ez ügyben. Ha kifizeted az árát, illetve tehetségedhez mérten beleszállsz a közösbe, nincs az a szülő, aki megtagadná az ételt a gyerekétől. Nagyon eldobhattad valahol a kalapácsnyelet, ha anyukád ennyire elzárkózik az ellátásodtól.
2011. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Azért, mert van pénzed, még nem hozhatod ki az árut a boltból. Csak akkor, ha fizettél érte.

Kedves kérdező: tudod ezt a gondolatot követni?

2011. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!