Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hálálhatnám meg ezt a...

Hogyan hálálhatnám meg ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Kaptam a szüleimtől egy autót. Mielőtt leszólnátok, nem én kértem, egyszerűen tudták, hogy nagyon szeretem ezt az autót, de soha semmilyen célzást sem tettem rá, hogy megvegyék, vagy bármi.


Arra gondoltam befizetem őket egy jó kis wellness hétvégére, de az a gond, hogy nem szívesen adják ki a kezükből a vállalkozást, nyaralni is csak meghatározott időben mennek, ez egy kis plusz lenne tőlem, mert nagyon megérdemlik, erejükön felül teljesítenek a munkában.

Félek, hogy annyira nem örülnének neki, de akkor mégis hogyan hálálhatnám meg???

Segíteni mindig is rengeteget segítettem nekik háztartás körül meg minden.


Tudom, hogy nem várnak hálát, de úgy érzem ez hatalmas ajándék volt, és nem intézhetem el egy köszönöm-el, és krokodil könnyekkel!:)


25N


2011. máj. 22. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát a Range Rover Sport nem éppen egy nőies csajos autó. Honnan jött az ötlet?

Amúgy nagyon rendesek a szüleid, de egyben bizalmatlanok is veled, ha nem tartanak érdemesültnek arra, hogy részt vegyél a vállalkozásban.

2011. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem nőies. De attól függetlenül meg vagyok halva a RRS-okért!

De sok nő vezet ilyen kocsit, akárhányszor láttam az utakon mindig jól meglestem, és sokat nők vezettek.


Én nem is akartam, hogy bevegyenek a vállalkozásba, most a saját szüleim fizessenek? Teljesen más irányba tanultam, tavaly diplomáztam. Többek közt a diplomára is fogták most ezt az autó vásárlást.

2011. máj. 22. 15:44
 13/14 A kérdező kommentje:

15:39, ha arra célzol, hogy nem tartanak érdemesnek arra, hogy addig én csináljam a dolgokat, ameddig el mennének hétvégére, hát még jó, hogy nem:P

A vállalkozás fizikai része nem éppen nőknek való meló, azt hiszem le is húzhatnánk a rolót, ha én csinálnám:)

A papír munkát anya helyett simán, de a többi férfinak való munka.

2011. máj. 22. 15:54
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem a következő házassági évfordulójukon lepd meg őket valami különleges vacsival, borral, és mellé fizess be egy hétvégét valami wellness hotelbe.

szóval olyan váratlanul és meglepetésszerűen, mint ahogy az autót kaptad.


biztosan örülni fognak neki,és jót fog tenni nekik egy kis kikapcsolódás a sok munka mellett.

2011. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!