Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy anyukám rákos?

Lehet hogy anyukám rákos?

Figyelt kérdés
Bátyám 1 éve látta ahogy anyukám bevesz vmi vitamint ami rákos betegeknek készült, de aztmondta hogy nagymamámnak vette csak kipróbálta hogy milyen erős(nagymamám ilyenkor nagyon levolt gyengülve, mert elvolt törve a lába és hónapok óta csak feküdni tudott). Azóta nagyon lefogyott és többen is kérdezték, hogy nincs e valami baja nagyszüleim azthitték hogy rákos de ő letagadta azt is. Ezek régebb történtek most viszont odajött hozzám és mutatott egy gyógyszert, amit meg akar rendelni neten és ehhez kérte a segítségem (culevital). Hát amikor beírtam googlebe hát nagyon ledöbbentem, mert ilyen daganatos betegek szedik azonban ő a zöldet akarta megrendelni, amit elvileg egészséges emberek is szedhetnek dehát mégis ott van a többi között. Rákérdeztem, de azt mondta hogy vmi ismerősünknek kell akinek viszont 1 éve volt rákos és már kigyógyult. Nem szokott minket tesómmal mindenbe beavatni és mivel most érettségizem is lehet, hogy nem akar felzaklatni. Terelte a témát és úgyse mondaná el ismerősei se. Bátyámnak nemtudom mondjam-e el vagy higgyek neki. Szerintetek mitvő legyek?
2011. máj. 24. 15:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

Apum rákos volt, ilyet szedett. DE! Neki volt egy komoly műtétje, ami miatt 45 centis seb van a hasán, illetve majdnem 2 hónapig itthon volt. Gondolom nálatok ilyen nem volt, ezt nem észrevenni nem lehetett volna...

Szerintem ne aggódj! Csak meg akarja őrizni az egészségét :)

2011. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15:57 Jobbulást apudnak!:)
2011. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Vannak olyan gyógyszerek, vitaminok amiket csak megelőzésre használnak. Tehát ezek a tipikus "daganatos gyógyszerek" (Tudtommal nincs is ilyen, hiszen az egyetlen gyógymód a kemoterápia, és amellé a hit, hogy le tudod győzni) ezek megelőzésre vannak. Anyukám rákos volt, ő is szedte ezeket. Az is lehet hogy gyanakszik az anyukád (arra hogy ő rákos), fél és ezért szedi ezeket? (fél elmenni akár dokihoz is) az fura hogy viszont nem vallja be, hogy ez neki kell...hogy tereli a témát.

De bízom benne, hogy nem rákos.

2011. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!