Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit szól ehhez? 32 évesen...

Ki mit szól ehhez? 32 évesen két nappal a szülés dátuma előtt, nővérem egy hangos vita során azt mondta nekem, hogy ha nem lennék terhes nekem jönne. A nővérem 34 éves.

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 17:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
ha ez már régen volt, és még mindig ennyire bánt, mindenképp beszéld meg vele! valószínűleg tényleg drámaibban élted meg, mint amilyen a valóságban volt, lehet mögötte más sérelem is, de nincs értelme elnyomni az ilyesmit, ha nem is lehet beszélni, mert abból csak nagyobb feszültség lehet, arra meg egy családban végképp semmi szükség. (máshol sincs, persze..)
2009. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
(bocsi nem lapoztam.. - az előző)
2009. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!