Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszóljak anya kapcsolatába...

Beleszóljak anya kapcsolatába emiatt?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,de annak ellenére,hogy anyával élek,mindkettőjüket egyformán szeretem.

De anya megismerkedett egy férfival és már komolyabbra fordultak a dolgok,de kiderült,hogy az a pasi annak a srácnak az apja,akivel jártam...Jó,nem volt olyan sok idő,csak pár hónap,de akkor is...Milyen ciki lenne már?!

Anya ráadásul nem is tudja,hogy én azzal a sráccal jártam.


Ez olyan ciki :$


15L


2011. máj. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
és anyádnak és a pasijának szakítani kéne, mert a tini lányka szerint ciki a helyzet? ...........részvétem anyádnak a lökött kölke miatt
2011. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
hát ne szólj bele.
2011. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De Istenem,hogyha tényleg nagyon komoly lesz a szitu és összeköltöznek,akkor a volt pasim lesz a mostohatestvérem...

Mit gondolnának rólam utána?

2011. máj. 24. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod, hogy az ő fiával jártál. Ez nem fogja befolyásolni a kapcsolatukat, hidd el, legfeljebb pozitív irányba.
2011. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki mindenképpen, kellemetlen lenne akkor megtudni, mikor bemutatnak benneteket egymásnak. De tedd hozzá azt is, hogy ez nem befolyásolhatja a kapcsolatukat, csak gondoltad szólsz.
2011. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:)Aranyos vagy, ahogyan fogalmaztàl. Attól függetlenül mondd el az anyudnak, ne érje meglepetés, mert nem hiszem a te kapcsolatod miatt a szülõk lemondanak egymàsról. Eléggé furcsa sztori. A fiù apjàt ismered?
2011. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Párszor már láttam,de nem hiszem,hogy emlékszik rám...

De a srác az annyira....wáááá...gyűlölöm!Legszívesebben megfojtanám,akárhányszor csak látom.És minden hónapban/héten más barátnője van,ez pedig még jobban

kikészít,mert a barátnőm a szomszéduk és hallja,hogy milyen hangok szűrődnek át...:S

Pfúj,én nem tudnék egy olyan házban élni.

2011. máj. 24. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

:):)Legfeljebb, ha összeköltöznek a szülõk jól el lesztek egy-egy szobàban.


Csak ne, hogy a kedves apuka is olyan legyen mint a fia.

2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!