Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom ennyire ragaszkodik a szüleihez?

Figyelt kérdés

Lassan egy éves kapcsolatban vagyok. Páromnak eleinte semmi baja nem volt az összeköltözéssel, aztán pár hónapja megváltozott a véleménye, hirtelen már korainak tartja. Egyszer meg azzal jön, hogy miből élnénk meg, nem akarja, hogy én tartsam el... (ő olyan 78ezret keres, én 90-et) Meg neki a szüleit kell támogatni, holott ők nem várják el. Egy ismerős a lelkére akart beszélni, neki azt mondta érvként, hogy segítenie kell füvet nyírni, fát behordani otthon...

Mit lehet kezdeni vele? Ha beszélni akarok erről, hárít, szerinte én rá akarom erőltetni, meg mit akarok ennyi idő után...

Megmondtam neki, értem az érveit, de ezekkel ugyanúgy jöhetne nekem 5 év múlva is, mert 5 év múltán is kell füvet nyírni és fát hordani... :S És a szülei sem lesznek kijjebb az adósságokból, mivel egyik hibát a másikra halmoznak anyagi döntésekben. Erre annyit tudott felelni, hogy lehetséges, mit tudja ő, mi lesz 5 év múlva... Hát köszönöm. :S

huszonéves lány


2011. máj. 5. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Ott kell hagyni a búúúúúúúúúúúúúúúúúúúús pi@csába!! Ez egy balf@sz! Ne idegesítsd magad vele, hanem keress egy talpig férfit!
2011. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Szakíts vele, úgy fog visszajönni mint egy kiskutya. De ne bocsás meg 1-2 nap múlva, szívjon kicsit.
2011. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Én elgondolkoznék, hogy szeret e egyáltalán.
2011. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Arra nem gondoltál még, hogy a szüleire való hivatkozás, csak kifogás...? :S
2011. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Lehet, hogy azért keresi a kifogásokat, mert még tényleg korainak tartja! Szerintem ne erőltesd, várd ki, amíg ő is akarja. Mérlegelj, hogy szereted-e annyira a párodat, hogy várj az összeköltözéssel. Vagy pedig szakíts...

2011. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Csávókám hány éves?
2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Ne erőltesd a dolgot, mert csak elmenekül. Ő még nem érett az összeköltözésre vagy nem elég vakon szerelmes. Vagy megérik és Te kitartassz addig vagy erőlteted és ezzel kimondatot vele azt, hogy nem szeret eléggé.

Dorothy, szexológus

2011. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ő 27 éves lesz.

Egyik válaszolónak: igen, én is kifogásnak találom ezeket.

Volt, hogy ultimátumot kapott, meg is lett az eredménye... apjával ivott, aztán elsírta neki, milyen rossz vagyok, hogy rá akarom erőltetni az akaratomat.

Közben csak azt mondtam, igenis döntse már el, mit akar, mert bár lehet, hogy fiatal vagyok, nem fogok éveket áldozni egy holt kapcsolatra.

2011. máj. 5. 17:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akkar veled komoly kapcsolatot de ha nyiltan nem képes dönteni hagyd el szorakozon más lányal.
2011. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én boldogan élném életemet különköltözve tőle, néha megfincoltatnám, hogy nem érek rá vele foglalkozni, esetleg gondolkodjon el, néha egy angyal lennék, finomat főznék,kényeztetném, másnap meg lepasszolnám.Na, ha ez sem zavarja, akkor tényleg nem érdekled.Ha kiborul, akkor meg vezesd rá szép finoman, hogy Ő szeretne veled több időt tölteni.Emlékezz, üstdobbal nem lehet galambot fogni...
2011. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!