Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket találtál eddig...

Milyen jeleket találtál eddig otthon amiből megcsalásra következtettél, de végül kiderült hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

Nálunk.


Szőke hajszál(én barna vagyok)

ovszer a pénztárcában(a fiokban tartjuk egy helyen)

"Szeretlek,várlak" sms a teloban idegen számrol

Bementem a munkahelyére es nem volt ott,senki nem tudta hova tünt.


Ezek nem egyszerre történtek kb 3év alatt.

Egyikre sem kérdeztem rá,mind magatól derült ki hogy nincs okom aggodni.


másnál milyen jelek voltak és hogy derült fény az igazságra?


2011. máj. 26. 09:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Naív vagy.
2011. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

Tipikus szőke nő lehetsz.

Nem veszed észre hogy nem csak téged kefél a férjed?

Buta liba!

2011. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is kéne egy ilyen nő mint te. Az enyémet nem lehet palira venni. Téged nagyon:))))
2011. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Hogy derült ki, hogy nincs okod aggódni?
2011. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Bar nem az volt a kerdes hogy megcsal-e a parom hanem hasonlo eseteket vartam,de latom inkabb az erdekel hogy derultek ki a dolgok.

Eloszor is,nem itelek rogton elsore,probalok utannajarni a dolgoknak mielott kiakadnek es felelosegre vonnam a parom.


1-hazaer szoke hajszal a puloveren.Kajaltunk megkerdeztem mit csinaltal ma.(minden nap megkerdezem,ebben nincs semmi kulonos)a valasz,melo utan beugrottam anyamhoz,minden vilagos,anyosom tavozasakor magamon is talaltam mar szoke hajszalat.


2-Ez izgisebb volt.Megtalaltam de nem kerdeztem ra.foggalmam sem volt miota volt ott.Mivel en vagyok az ovszerfelelos,igy siman mondtam hogy nincs itthon ovszer nem tudunk egyutt lenni,erre o,van egy a penztarcamban.persze itt mar megkerdeztem minek is van ott.

A valasz egyszeru volt.meg hetekkel ezelott elmentunk egy helyre,ugy volt hol ha talalunk szallast akkor ott alszunk,es hat lett volna...de mivel nem volt szallas igy az ovszert nem hasznaltuk.


3-a szam amirol az sms jott a baratnom szama,volt egy jo kis buli,csajos,pias,a fiuk kesobb jottek,az smst en irtam a baratnom telefonjarol,csak akkor mar nem voltam szinjozan.A szam azert tunt idegennek mert neki nincs elmentve nev alatt mint nekem,de o tudta hogy en irtam.


4-O nem tudta hogy bemegyek nem szoltam elore hirtelen otlet volt.Kozben o elobb vegzet es hazajott egy elobbi busszal.ez mar elofordult azota tobbszor is,marmint hogy hazott elobb csak mostmar ir elotte smst a felreertesek elkerulese vegett.

2011. máj. 26. 11:10
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
De ezek akkor nem jelek, amik megcsalásra utalnak! Ennyi erővel minden lehetne ilyen jel, csak később megcáfolom.
2011. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Amikor megtalatam,akkor meg jelnek tunt,hisz olvastam mar itt artatlanabb dolgot is amibol feltekenysegi jelenet lett.

Ha rogton ugrok akkor oltari balhe lett volna belole az tuti.

2011. máj. 26. 11:16
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem semmi még csak ennyire félre érthető se volt. A hajszálak nem izgatnak, gumi neki is van mindenhol, annyira részeg meg nem szoktam lenni, hogy ne emlékezzek, miket írogatok:-)
2011. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Ezek nem jelek hanem te szenilis vagy és memóriahibás. Kezelést javasolnék.
2011. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez cukor, te, aki nem vagy hisztis és gyanakvó, hogy találtál szeretlek, várlak sms-t a párod telójában? :)

A témához: régen volt egy olyan hapsim, akinél semmi okom nem volt gyanakodni, erre akkor buktak meg, mikor a srác éppen szakítani akart a lánnyal, merthogy engem "szeret". Na, engem ne szeressen.

2011. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!