Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket találtál eddig...

Milyen jeleket találtál eddig otthon amiből megcsalásra következtettél, de végül kiderült hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

Nálunk.


Szőke hajszál(én barna vagyok)

ovszer a pénztárcában(a fiokban tartjuk egy helyen)

"Szeretlek,várlak" sms a teloban idegen számrol

Bementem a munkahelyére es nem volt ott,senki nem tudta hova tünt.


Ezek nem egyszerre történtek kb 3év alatt.

Egyikre sem kérdeztem rá,mind magatól derült ki hogy nincs okom aggodni.


másnál milyen jelek voltak és hogy derült fény az igazságra?


2011. máj. 26. 09:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Erdekes hogy mig le nem irtam addig mindenki azt irta megcsal a parom,naiv vagyok.Tehat igy olvasva a magyarazat nelkul egyertelmu jelnek bizonyultak.

Kitudja hany kapcsolat megy tonkre ilyen apro "jelek" miatt amire lenne magyarazat.


Ja hogy elfelejtettem...na igen,mert mindig mindenki minden cselekedetere emlekszik.

2011. máj. 26. 11:56
 22/26 A kérdező kommentje:

11:55


Hol irtam hogy nem vagyok gyanakvo?hisztis tenyleg nem vagyok amugy.


Mindenehez hozzaferek,penztarca,emil-ek,telefon ugyanugy ahogy o az enyemhez.

2011. máj. 26. 12:00
 23/26 anonim ***** válasza:
Arra azért abromi kiváncsi vagyok,hogy a "szeretlek,várlak" smst hogy magyaráztad meg magadnak...
2011. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi,már elolvastam hogy te irtad.igy más.Én is voltam ugy hogy azt hittem hogy marha nagy jelet találtam,aztán kiderült hogy mégse,de hogy pontosan mi volt az azt már nem tudom. De persze olyan is volt hogy marha nagy jelet találtam......és tényleg az volt.
2011. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

13:00


a masodik marha nagy jelet sajnalom.ha nem vagyok indiszkret mi volt az?


en is kaptam mar fura uzit,igy szeretlek ugy szeretlek puszi a pocakra,alairas Robi.na de ki a franc az a Robi,valszeg elgepelhette a szamot es rossz helyre kuldte szegeny.Rogton kitoroltem az uzit hisz nem nekem szolt.Vannak ilyen felreertesek,amibol baj is lehet.

2011. máj. 26. 13:29
 26/26 anonim ***** válasza:
ááá
2011. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!