Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltoztatta az életem, de...

Megváltoztatta az életem, de eléggé durván?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Lassan 7 hónapja. Ő 31 én 21. Eddig jártam néha-néha bulizni. (Annyira sokat nem, mert nem élveztem) Nem tartom magam mai fiatalnak. Úgy mondanám, hogy kb 25 éves gondolkodással vagyok. Helyzet: Nem járok sehova sem. Ha találkozni szeretnék a régi fiú barátaimmal, hazudnom kell, hogy hova megyek. Nem élünk együtt. 1 héten 3-4 alkalommal vagyok nála, a többit itthon töltöm. Szóvá tettem neki, erre az volt a válasz, hogy akkor ő is megy csajokkal strandra, moziba... Mit csináljak, hogy kicsit vissza térjen a régi életem? Szerintetek ez a korkülönbség miatt van?
2011. máj. 26. 11:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, hogy ha Ő elmenne csajokkal nem venném jó néven. 7 hónapig egy csaj ismerőse sincs. Ha most pont előkerülne egy picit félreérthető lenne.
2011. máj. 26. 11:40
 12/15 anonim ***** válasza:

biztos volt a 7 hónap alatt is.

Figyelj élhettek ilyen bezárkózott életet is, de írtad is, ez neked nem jó. Később még rosszabb lesz.

És bizalmatlanságra építeni egy kapcsolatot... és mi lesz a munkahelyen? he elmegy egy egyhetes konferenciára? ha te szült és otthonvagy? Gondold már végig

2011. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bizalmatlanságban igazatok van 100%-ig. Mikor megismerkedtünk úgy éreztük, hogy ezer éve ismerjük egymást, de ennek van egy rossz oldala. Ma már ellaposodott..
2011. máj. 26. 11:47
 14/15 anonim ***** válasza:
énis 20évesen főzök,mosok takaritok,és boldogságban élek már 2éve a barátommal.nagyon szeretm és érte mindent megcsinálnék.Bármikor elenged bulizni a csajokkal ha van kedvem,megtenne mindent értem.ő 31 én 20,a korkülönbség nem számit.
2011. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Több mint fél év alatt szerintem már valamilyen szintű bizalom illene egy kapcsolatban.. Bár úgy, hogy hazudsz neki, és netán ő is neked, az már szerintem is régen rossz.. és nem azért, mert nem tudsz jól hazudni, hanem mert nem őszinte az a kapcsolat.


Vagy leültök és átbeszélitek a dolgaitokat, hogy ki hogy érez és kinek mi a sérelme, és hogy eztán mi legyen (ki kivel hogyan találkozik, stb), vagy hagyjátok az egészet. Egy ilyen kapcsolat hosszútávon nem vezet sehová..

2011. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!