Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S'zerintetek az, hogy biológiá...

S'zerintetek az, hogy biológiából 3-as leszek év végén, tényleg ENNYIRE gáz?

Figyelt kérdés

A biosz, ami nagyon nem megy... Már úgy tűnt, sikerül év végére összeszednem a 4-est, de végülis nem adta meg (mert mindenkinek, aki kétesre állt, gyorskérdéseket tett fel és az alapján adta a jegyet, én meg nem néztem át az anyagot, és semmit sem tudtam).

Anyum úgy felfújja a dolgot, hogy komolyan mondom...! Többiből 4-es 5-ös leszek, most jöttem gimnáziumba, NAGYON ERŐS középsuliba, ez az első évem, egyrészt a biosz se megy, másrészt a sulit se szoktam még meg annyira, erre úgy kiakadt, hogy 3-as leszek ebből az egy tantárgyból évvégén, hogy csak lestem. Szerintetek is ekkora "balhét" kéne csapnia egy 3-asból? Most mit csináljak?

15/L (9. osztály)


2011. máj. 26. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:)
2011. máj. 27. 10:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem gond a 3-as, bár tudom, hogy sok szülő mintadiákot szeretne magának, de fölösleges olyanból is kihajtani a jó jegyet, amihez nincs akkora tehetsége a diáknak.


Én is hármas voltam belőle, volt, hogy kettes is, mégis mindig 4-es feletti volt az átlagom. De a kutyát sem érdekel, csak nekem jó érzés belül.

2011. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nyugi nem csak te vagy így vele! Én is erős gimibe járok, de szerencsére a tanulással nincs gondom (4,7 az átlagom, az is csak azért mert lusta vagyok tanulni). Ha év közben egy dogára vagy felelésre kapok egy 4est, anyám abból is kiveri a balhét. Jövőre elkezdek tanulni, mert szeretnék egyetemre menni. Szóval csak azért írtam,mert tudom hgoy milyen sz*r "muszájból" tanulni.De ne foglalkozz vele mit mondanak otthon,előbb-utóbb rájössz,hogy egyetemre akarsz menni, és ahhoz bizony tanulni kell, és elkezdesz magadtól tanulni:) Az aztán jó kis meglepi lesz otthon, mikor kitűnő leszel, és anyukád bánni fogja hogy veszekedett veled ;)
2011. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát.. én egy erős gimibe járok, azt eötvösbe. És természettudományos osztályba, és elég rendesen megküüzdök a jegyekért, te mentél oda, akkor tedd is meg azt ami kell!

2011. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
aztaa,ezt még múlt évben írtam ki.. :D most 10.-es vagyok és jelenleg bukásra állok belőle... mit meg nem adnék h 3-as legyek idén is...
2011. dec. 2. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!