Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti anyukáma...

A barátom nem szereti anyukámat, nekem viszont ez nem szimpi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja járunk, és nem kedveli anyut, mert anyu szigorú, azt akarja, hogy legyen belőlem valaki, és kritikus is a barátaimmal szemben, nem akarja, hogy rossz társaságba keveredjek. A barátommal kedves, de nem engedi, hogy hétköznap találkozzunk, ha sok a tanulnivaló másnapra, és hétvégén is csak 1-2 órára találkozhatunk, valamint nem aludhatunk egymásnál. Barátom ezért nem szereti anyut, és mindig valami megjegyzést tesz rá, hogy milyen szigorú. Nekem ez rosszul esik, mert a családom a legfontosabb számomra, rájuk mindig számíthatok és nem szeretem, ha mondanak rájuk valami rosszat. Barátomnak már említettem, hogy beszéljen róla szebben. Ez egészen addig fog így menni, amíg le nem érettségizek jövőre, anyu addig ilyen lesz. Azt akarom, hogy mutasson némi tiszteletet anyukám iránt, különben nem vezet sok jóra a kapcsolatunk. Mit tegyek?
2011. máj. 26. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, érthető ha rosszul esik neked ha fikázza anyukádat, de az sem normális, hogy hetente 1-2 órát tudtok együtt tölteni hétvégén... Ez nem kapcsolat már bocs... :S
2011. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Semmit. Választhatsz a barátod és az anyád között, vagy marad minden így.


Nem tudom, ő hány éves, de azért érthető hogy nincs ínyére a dolog.


Nem lesz hosszúéletű a kapcsolatotok ha ezen így kiakadsz.

2011. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

hát mond meg a barátodnak,hogy neked is nagyon fontos a tanulás és ha szeret téged és szeretné,hogy legyen belőled valaki,akkor ezt meg kell értenie.

ha meg nem akkor nem hiszem,hogy ő lenne az ideális társ számodra.

2011. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ugyanakkor anyukádnak is megmondhatnád,hogy kössetek kompromisszumot,továbbra is jól fogsz tanulni,de engedjen többet a barátoddal lenni,ha meg mégis rontanál akkor maradhat a szigor.
2011. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig a nők oldalára állok, de most nincs igazad. Az ottalvás még oké, az így van jól-egy ideig. De a többi nincs rendben. Miért ne találkozhatnátok hétköznap? És hétvégén csak 1-2 órára? Ez gáz. Nyilván az nem szép, hogy tiszteletlenül beszél édesanyádról, de ha az, hogy szigorú még nem számít annak. Ez tény, nem "csúnya" beszéd.

Különben is, attól még mert teszem azt, mindennap találkoztok, nem feltétlenül fogsz megbukni, vagy rontani a jegyeiden. És ne hidd azt, hogy ha leérettségizel, vagy nagykorú leszel, ez másképp lesz. Ha ilyen az édesanyád, ez később sem fog változni.

2011. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

1-2 óra? Hát ez semmi! Ennél még a haverokkal is többet van az ember. Érthető, hogy a barátodnak nem tetszik a dolog, hiszen ez így nem nevezhető kapcsolatnak. Mivel szeret téged, szeretne veled több időt eltölteni 1-2 óránál. Igaza is van teljes mértékben!


Ha neked ez így nem oké akkor válassz, anyukád a fontosabb vagy a barátod? Mert a leírtak alapján úgy tűnik, hogy te nem is igényelsz több találkozást, magyarul neked mindegy, hogy mennyi időt töltesz a barátoddal.


Biztos, hogy ez szerelem? Egy szerelmes lány nem ilyen. :)

2011. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hétköznap azért nem találkozhatunk, mert alapból 5-re érek haza mindennap, fáradt vagyok, mire eszem, összeszedem magam, már 6 óra, 7-8-ig tanulok, utána meg már nem találkozhatok vele, mert akkor elhúzódna, későn feküdnék le, és reggel 5-kor kelek.
2011. máj. 26. 20:08
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs igaza a barátomnak, mert egy suliba járunk, ott mindennap találkozunk, általában hétfőn és csütörtökön elmegyünk valahova suli után, mikor nem kell tanulnom, aztán szombat délután vagy este is találkozunk. Más sem találkozik többet, legalábbis a barátaim közül van aki egész héten nem látja a barátját/barátnőjét és mégis elvannak. Szeretek vele lenni, de így is sokat rontottam miatta (mármint nem ő tehet róla, hanem én), mert csak rá tudok gondolni legtöbbször és nem megy a fejembe a tanulás:)
2011. máj. 26. 20:14
 9/23 anonim válasza:
21%
A kapcsolatotok nem lesz hosszúéletű így...Ha igazán vele szeretnél lenni, bevállalod hogy másnap kicsit fáradtabb leszel a suliban, egy két alkalommal...de ez így nem is kapcsolat.
2011. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős helyzet
2011. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!