Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, szakítsunk vagy...

Mit tegyünk, szakítsunk vagy maradjunk együtt? Van egy párom már 4 hónapja. A héten közölte a volt barátnője hogy májusban szül.

Figyelt kérdés
Eltitkolta hogy terhes. Nem éltek együtt, nem is voltak házasok. Tanácstalanok vagyunk. A párom aki 23 éves fel se fogta hogy mindjárt apa lesz. Engem szeret de a másikrészről ott a gyerek és a gyerek miatt talán vissza menne a csajhoz nem tudja mit válaszon. Én szeretem és vele szeretnék lenni, de úgy együtt lenni vele hogy mástól kapja meg azt az örömet hogy apa legyen, meg oda fog járni látogatni, meg persze én kételkedem abban hogy a páromé a gyerek. Így én se tudom mit akarok. A szakításról is beszéltünk de egyikünk se tud egymás nélkül lenni nagyon erős az érzelmi kötelék.
2009. márc. 16. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Szakitanek azonnal, hiszen 23 evesen nem lenne szuksegem ilyen kacifantos problemakra. Minek ha nem muszaj?

Hagyd ott a baratodat, lehettek meg joban, de nem egyutt jartok. Felesleges, csak problema.

2009. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Ja, a baratod a 23 eves, talan te meg fiatalabb lehetsz, ugye? Mindenkepp keressel gond nelkuli baratod magadnak!

(elozo voltam)

2009. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok. Nagyon nehéz elengedni.
2009. márc. 16. 14:27
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Akar a párod DNS tesztet csináltatni majd a kicsin?

Nekem az lenne az első,hogy erre rábeszélném.

Bár igazság szerint,ha fájna is,én otthagynám a helyedbe.

Valahogy úgy érzem ki a "szavaidból",hogy nagyon vacilál ez a srác,hogy mi legyen,és semmibe se biztos!

Nem mondom,hogy egy gyerek nem "nagyügy",de szerintem kisebb dolgokban is képes lenne majd később elgyengülni!

2009. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég nehéz helyzet. Nem tudtok apasági tesztet csináltatni, hogy biztos övé-e a gyerek? Ha szeret a párod, és szépen kéred, hogy ez neked fontos, és elmagyarázod, hogy ez ugyanúgy az ő érdeke is, biztosan belemegy. Megéri áldozni erre anyagilag, hidd el, több ismerősöm is van, akik most fizetik minden hónapban a gyerektartást, közben küzdenek a bizonytalansággal, hogy övék-e a gyerek... ez így nem állapot. Lehet, hogy nem is igaz az egész. Ha meg biztosan övé a gyerek, és a párod gondolkozik azon, hogy visszamenjen a gyereke anyjához, engedd el. De ha nagyon-nagyon szeretitek egymást, és a férfi is veled akar maradni, próbáljátok meg megmenteni a kapcsolatotokat, olyan ritka az igazi összetartozás...
2009. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha szereted, akkor állj mellette. Nem is biztos,hogy az övé. Ha igen, attól ő nem lesz rosszabb. Nem kell hozzámenni, ha két év múlva, gyerek mellett is szereted, majd gondolkodsz. Elhagyni se kell, hiszen ezek csak félelmek, semmi sincs még ami megtörtént és zavarna. Ráérsz otthagyni, ha majd valami tényleg zavar. Ne hagyd őt magára ilyen váratlan helyzetben!
2009. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen, akármilyen nehéz is, én szakítanék. Fenének van szüksége ilyen bonyodalmakra ha nem muszáj. Ha nektek közös utatok van, úgyis fogtok találkozni. Hidd el, kiderül, hogy ha kamu a dolog, előbb utóbb, végső esetben marad a dns teszt. Ha egy kicsi gyanú is felmerül hogy nem a párodé, rögtön dns teszt, ne legyen hülye, ne hagyja magát lehúzni.
2009. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az nem gond, hogy vacillál.A legtöbb fiatalnak nincs semmi felelőségérzete.Végeztessen dns tesztet.A környezetemben két ilyen eset is volt.Az egyiknél kiderült, hogy nem is a srác az apa, pedig ő vállalta volna, de nem maradt volna a volt barátnőjével csak ezért.A barátod nem rossz ember, azért, mert csőbe húzták.Senkinek sem zavarmentes az élete.Ha egyébként látsz benne perspektívát, maradj vele, és támogasd.
2009. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarok semmi rosszat írni, de..még nincs is meg...

Ne parázz már előre! Ráérsz aggódni később.

2009. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Akar a párod DNS tesztet csináltatni majd a kicsin?

Még nem említettem neki, de én szeretném ha csináltatnának. És köszönöm a kommenteket.

2009. márc. 16. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!