Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, szakítsunk vagy...

Mit tegyünk, szakítsunk vagy maradjunk együtt? Van egy párom már 4 hónapja. A héten közölte a volt barátnője hogy májusban szül.

Figyelt kérdés
Eltitkolta hogy terhes. Nem éltek együtt, nem is voltak házasok. Tanácstalanok vagyunk. A párom aki 23 éves fel se fogta hogy mindjárt apa lesz. Engem szeret de a másikrészről ott a gyerek és a gyerek miatt talán vissza menne a csajhoz nem tudja mit válaszon. Én szeretem és vele szeretnék lenni, de úgy együtt lenni vele hogy mástól kapja meg azt az örömet hogy apa legyen, meg oda fog járni látogatni, meg persze én kételkedem abban hogy a páromé a gyerek. Így én se tudom mit akarok. A szakításról is beszéltünk de egyikünk se tud egymás nélkül lenni nagyon erős az érzelmi kötelék.
2009. márc. 16. 14:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%
hát még akkor , hogy fogsz orulni, ha megszuletik a kisbaba és a párod visszamegy hozzájuk! ha már most a hasát fogdossa , hogy rugdos a baba, lehet, hogy fog még ott mást is "fogdosni".de ha te így dontottél akkor csak szenvedj és legyél jó barátságban az exével,te is boldogan várjad a párod gyerekét, majd egyutt tologassátok "hármasban". csak arra kérlek nehogy szuleidnek elmond, mert "idegbajt" kapnak ettol a huje helyzettol! sok szenvedést!
2009. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 granat35 válasza:
szia egy kicsit fiatal vagy meg a problemakra de en nekem is nehez lenne elengedni elszakadni valakitol mert ugy ertem ti szeretitek egymast es masikhoz nem fuzi erzelmi szalak a parodat ha az ove a gyerek mindig koztetek lesz barhogy is lesz a tietek a jovo de en amikor megszuletik dns tesztet kernek addig szeretetben elnek a parommal de ha az ove a teszt utan akkor mar a pasi kell dontson hogyan tovabb megha valakinek a lelke is megserul mert 23 evesen mar kell hozzon felnott dontest
2012. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Lilla73 ***** válasza:
Szia. Ha jól számolom már hároméves a kisgyerek. Remélem sikerült felnőtt módon intézni a dolgokat. Ha összeillettetek akkor még mindig együtt vagytok. És akkor nálatok is jöhet a baba. Minden jót kívánok!
2012. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!