Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, szakítsunk vagy...

Mit tegyünk, szakítsunk vagy maradjunk együtt? Van egy párom már 4 hónapja. A héten közölte a volt barátnője hogy májusban szül.

Figyelt kérdés
Eltitkolta hogy terhes. Nem éltek együtt, nem is voltak házasok. Tanácstalanok vagyunk. A párom aki 23 éves fel se fogta hogy mindjárt apa lesz. Engem szeret de a másikrészről ott a gyerek és a gyerek miatt talán vissza menne a csajhoz nem tudja mit válaszon. Én szeretem és vele szeretnék lenni, de úgy együtt lenni vele hogy mástól kapja meg azt az örömet hogy apa legyen, meg oda fog járni látogatni, meg persze én kételkedem abban hogy a páromé a gyerek. Így én se tudom mit akarok. A szakításról is beszéltünk de egyikünk se tud egymás nélkül lenni nagyon erős az érzelmi kötelék.
2009. márc. 16. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Az igazi kérdés az hogy a párod szeret e téged. ha igen akor ne áljon közétek a gyerek aki nem tehet semmiről ugyan de mérlegeld azt is hogy később majd látogatni kell vigyázni rá törödni vele.
2009. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak a gyerek miatt akar visszamenni a nőhöz, hát ez nagy butaság lenne! Az a kapcsolat már most halálra van akkor ítélve! Egy gyerek nem fog összetartani két embert! Ha nem szereti már azt a másik nőt, minek menne vissza? Akkor maradjatok együtt. A gyereket attól még vállalhatja, feltéve ha tényleg az övé. Lesz egy kis plusz az életetekben, de legalább boldog lesz mindenki.
2009. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak elkeseriteni, de az a gond,h ez mindig koztetek all majd, valoszinuleg a csaj vissza akarja kapni es hat tudod,az sem tul biztato,h a baratod vacilal,h visszafogadja a `gyereke anyjat`.Annyira fiatal vagy meg es sajnos igy sok szenvedes fog erni. ( en mar voltam ebben a cipoben es nehez volt,de kileptem es azota sokkal boldogabb vagyok )

Kitartas, akarhogy is dontesz! :)

2009. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

hát én bizony nem válalnám azt a "kis plusszt", mint ahogy azt kettovel elottem írták. ha nem akarsz szenvedni, /de mégis szereted és ha nem lenne az ové a gyerek / akkor egy idore szakíthatnál vele addig amíg nem tisztázódik minden.szerintem , ha a szerelmetek oszinte és eros, akkor ezt a próbát kibírja, ha nem akkor pedig nem kell búslakodni utána.szerintem ilyen fiatalon ne menj bele olyasmibe /kis plussz/, hogy a párodnak mástól legyen gyereke /más lenne, ha véletlenul rosszul alakulna az életed és pl , ha elválnál, vagy elváltat választanál.


én kívánom, hogy jól dontsél és boldog legyél!nagyon gondold meg

2009. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Jaaa, teljesen igaza van a 18.14-nek. Tarts egy kis szünetet, várd meg amíg minden happy lesz és minden szép! Nehogy már egy problémás pasiba szeress bele! Amíg problémás, addig tedd félre, majd előveszed ha már nem lesz vele gond! Amúgy a kettővel előtte lévő vagyok. Hogy a fenébe lehet már így gondolkodni? Ha már valakinek van egy gyereke az ássa el magát? Ha szeretik egymást miért ne lehetne EGYÜTT megoldani és átvészelni egy problémát? Tudod a szeretet arról szól, hogy jóban-rosszban, szeretem a hibáival, nyűgjeivel együtt. Nem teszem be a sufniba addig amíg meg nem oldja a gondjait! Csinált egy gyereket másnak! És? Ráadásul nem is tudott róla, esélye sem volt dönteni, hogy akarja-e vagy sem! Nem kell eltemetnie magát, attól még élhet boldogan egy új kapcsolatban és még APA is lehet mellette! Össze lehet hozni a két dolgot, ha mindketten akarják és segítik egymást. DE ezt EGYÜTT kell csinálni!! Nem megvárni sunyin míg rendbeteszi az életét!! Pfuuuj!!!!
2009. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Milyen partnerek vagytok Ti? Jön egy kis gond a múltból, és Ti szivetek szerint odébbállnátok? Ha a fiú Téged szeret, akkor nem mind1, hogy mit akar a volt csaja? Akkor úgyse kapja vissza. Eléggé be lehet most zuhanva a srác, hát ha még Te is elhagyod... Csináltasson apaságit, fizesse a pénzt a gyerekre rendesen, és hordja el láthatásra, és ennyi. De fontos, hogy mellette legyél ezekben a nehéz időkben. Ne légy olyan gerinctelen, mint itt a többség, most szüksége van Rád. Hallgass a szívedre.
2009. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Ha rákos lenne, otthagynád? Az is macerás...

Egy gyerek azért csak jobb nem?

Az hogy gondolkodik, azt jelenti, hogy nem felelőtlen.

2009. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
kedves kérdezo !kíváncsi vagyok ezek után az egetvero válaszok után hogy dontesz ?
2009. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, bizunk benne hogy van olyan erős a kötelék és a szerelem kettőnk között hogy feldolgozzuk, és elfogadjuk ezt a dolgot. Még olyan kérdéseim lennének a témával kapcsolatban, hogy: Elmondjam e ezt a dolgot a szüleimnek, vagy inkább ne? Hogy viszonyuljak ehhez a volt barátnőhöz, megpróbáljak jóba lenni vele? Hogy kezeljem? Hogy a párom néha mesél arról hogy milyen jó érzés hogy rúg a baba meg ilyenek, látom rajta hogy azért örül hogy apa lesz, de engem ez eléggé megvisel hogy nem tőlem kapta meg elöszőr ezt az örömet, hogy apa legyen és nem velem éli meg ezeket a pillanatoka, nagyon rosszul esik amikor ilyeneket mond.
2009. márc. 18. 09:37
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
némelyik válaszon tök jót röhögtem. Az én páromnak is van gyereke plusz egy idióta exe, aki mindenáron vissza akarta kapni, állandóan közénk akart állni, keverte a kakit állandóan és amikor már 2éve együtt voltunk a párommal, akkor is írkálta neki, hogy aludjon nála, meg d@gja meg. Ennek ellenére soha nem jutott volna eszembe, hogy elhagyjam egy kevésbé problémás pasiért. Én szeretem, ő is engem, ezen a dolgon meg túlléptünk. Ha igazán szeretsz valakit, akkor is szereted ha "problémás". Nem lehet úgy élni, hogy amíg minden jó, addig vele vagyok és happy minden, és ha beüt egy kis "kraksz" akkor egyből szakítunk. Hidd el lesznek ennél nagyobb problémáitok is az életben, akkor már a legelsőnél szakítotok? Nem szabad! Ha tényleg szeretitek egymást, én hiszem, hogy ez nem fog közétek állni. Sok boldogságot!
2009. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!