Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az életvit...

Mit gondoltok erről az életvitelről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányom ma eléggé lesokkolt...Elmesélte,hogy az egyik osztálytársa és egyben barátnője szülei hogyan élnek.Tudni kell róluk,hogy már egyszer elválltak,az nő talált magának egy másik férfit,aztán két év után visszament a volt férjéhez a kislány apjához.Az exel állítólag nagyon jó a viszonyuk,mint az apukának,mint az anyának. Történt kb. egy éve,hogy az apuka kiment külföldre dolgozni. Nos,úgy oldották meg a dolgot,hogy az anyának is van valakije,és az apának is külföldön.Magyarul nyitott házasságban élnek. A gyerekek mindent tudnak,hisz ha hazajön az apa,jön vele a "nője" is és volt,hogy hatosban(mert ugye két gyerekről van szó) mentek el vacsorázni.Nagyon jó viszonyban vannak mind a négyen egymással. Remélem élrtitek.Nem akarok beleszólni senki életébe,csak érdekel,hogy mit gondoltok erről.Azt is elmesélte még a lányom,hogy a kislány még az osztályfőnöknek is eldicsekedett ezzel a dologgal,aki szintén kissé kiakadt.

Én ha el is menne a férjem,nem tudnám ilyen könnyen kezelni a dolgot,hogy keresek magamnak valami ágyast,meg ő is...Na és a gyerekek...ha annak idején a szüleim ezzel állítottak voln be,biztosan kikészültem volna. Várom a véleményeket! Előre is köszönöm!

35N


2011. máj. 28. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Az ő életük, ha neki ez megfelel, akkor engem mit érdekel?
2011. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha a családban nincs hazudozás, ha mindenkinek megfelel a jelenlegi helyzet, akkor nincsen ezzel semmi baj. Mindenki úgy oldja meg az életét, ahogyan tudja. Nekem még szimpatikus is, hogy ennyire nyílt kártyákkal játszanak.
2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
hát nekem ez elképzelehetetlen lenne.valószínű a gyerekeik ebben nőttek fel nekik talán ezért nem furcsa. mondjuk az más kérdés hogy a gyerekek is majd ezt a példát követik e ha felnőnek. nekem van egy olyan ismerősöm aki anya létére szeretőt tart és a 14 éves gyerek be van avatva sokszor hármasban járkálnak ide-oda (anyuka , szerető és a gyerek) a férj meg tudja csak szemet húny felette. na ez is egy érdekes család.
2011. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Normalis viszonyokhoz furcsa, de nem mindenki el normalis merce szerint. Ha nekik jo, hat hagyjuk oket.
2011. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekik ez így megfelel végülis szívük joga, az már más kérdés, hogy ezt nem illene nagy dobra verni. És azt sem tartom normálisnak, hogy a gyerekek is ezt látják, mert nagyon helytelen mintát sajátítanak el. Meg lehetne ezt azért úgy oldani, hogy ne így jöjjön ki az egész.
2011. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

ha nekik így jó? csinálják. még mindig jobb, mint hazugságban élni és látszatházasságban

ha az én férjem menne ki külföldre dolgozni, mondjuk 1évre, és ott összejönne valakivel, megbocsájtanám, bár nem hinném h elmennék vele vacsizni :)

2011. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Most se vagyunk nagyon anya/apa-lánya viszonyban, de én kiborulnék...Az oké hogy lenne valakijük, apámnak anyu óta volt egy jópár új nője...max az egyiküket bírtam, de őt is inkább sajnáltam mert jobbat is érdemelt volna apámnál. De sose volt hogy olyan hogy hazahozott vkit és mondjuk együtt vacsoráztunk beleértve anyámat is, vagy így mentünk el bárhova is..én el se mennék és még mondanám is anyámnak hogy menjünk el ketten valahova ők meg el lesznek..(így példának mondtam ha apámról lenne szó)

Anyum meg nem ilyen. Apám óta nem volt senkije, vagy legalábbis nem tudok róla, de ha lett volna se zavart volna mert ő is megérdemli hogy boldog legyen.

De apámról el tudom képzelni hogy így "2" anyával elcibálna valahova, én viszont inkább kimaradnék belőle.

18/l

2011. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

utolso,

Nem ertem, anyukadnak ugy gondolod kifer a boldogsag, de miert nem jarhat ugyanaz az apadnak is? Egy kicsit elfogult vagy, nem?

2011. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Még mindig jobb, mintha az anyuka itthon csalná a férjét, az apuka pedig kint a feleségét. Bár számomra kicsit furcsa, hogy a párjukat is viszik a közös programra mikor hazajön az apuka, de ha nekik így jó, akkor tegyék. Bár ez szerintem már a nyitott házasságnál is több:) Nem tudnám meghatározni, hogy ez mi lehet:) Van egyáltalán erre kifejezés?:) Tehát van egyáltalán ennek a kapcsolatformának "hivatalos elnevezése"?:)

Végül is mindig mindenhol azt lehet hallani, mert igaz is, hogy egy jó kapcsolatnak az alapja az őszinteség. Itt megvan.

2011. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Utolso,

Perszse hogy van ilyen szitura meghatarozas.

"minden a csaladban marad, csere-bere, lyuksogorok, szeressuk egymast gyerekek, stb". Idiota allapot. No de nem vagyunk egyformak.

2011. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!