Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az életvit...

Mit gondoltok erről az életvitelről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányom ma eléggé lesokkolt...Elmesélte,hogy az egyik osztálytársa és egyben barátnője szülei hogyan élnek.Tudni kell róluk,hogy már egyszer elválltak,az nő talált magának egy másik férfit,aztán két év után visszament a volt férjéhez a kislány apjához.Az exel állítólag nagyon jó a viszonyuk,mint az apukának,mint az anyának. Történt kb. egy éve,hogy az apuka kiment külföldre dolgozni. Nos,úgy oldották meg a dolgot,hogy az anyának is van valakije,és az apának is külföldön.Magyarul nyitott házasságban élnek. A gyerekek mindent tudnak,hisz ha hazajön az apa,jön vele a "nője" is és volt,hogy hatosban(mert ugye két gyerekről van szó) mentek el vacsorázni.Nagyon jó viszonyban vannak mind a négyen egymással. Remélem élrtitek.Nem akarok beleszólni senki életébe,csak érdekel,hogy mit gondoltok erről.Azt is elmesélte még a lányom,hogy a kislány még az osztályfőnöknek is eldicsekedett ezzel a dologgal,aki szintén kissé kiakadt.

Én ha el is menne a férjem,nem tudnám ilyen könnyen kezelni a dolgot,hogy keresek magamnak valami ágyast,meg ő is...Na és a gyerekek...ha annak idején a szüleim ezzel állítottak voln be,biztosan kikészültem volna. Várom a véleményeket! Előre is köszönöm!

35N


2011. máj. 28. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

15:41

Persze, kijárna ha nem verné és alázná meg minden nőjét akit felszed magának. Nem csak kínos, de szörnyen megalázó és borzalmas érzés volt mikor az egyik volt nőjének a lánya küldött el melegebb éghajlatra, mert mikor hazajött az várta hogy apám kiabál, és veri az édesanyját.

Azt hiszi ő az úr a háznál, pedig nem ő keresi a kenyérre valót (pontosabban semmit nem keres mert nem dolgozik), hanem anyám. És 5-n lakunk.

Szóval nem mindegy.

2011. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Akkor a nok a hulyek, mert elturnek egy ilyen semmire valo palit.
2011. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenki boldog így, akkor még mindig jobb, mintha állandó veszekedésben élne az eredeti házaspár, vagy esetleg elválnának és a gyerek inná meg a levét.
2011. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi nem érdekel ha ezt most magadra veszed :)

Ha nem tudja hogy kell bánni a nőkkel (vagy alapjában véve az emberekkel) akkor ne legyen nője se. Ha meg valaki eltűri az is az ő baja. Én pl nem bírnám elviselni ha egy férfi kezet emelne rám, amúgy is heves természetű vagyok, és ha kell ütök-rúgok-verek akárki is legyen az. Most mondhatnám hogy ti férfiak is bunkó parasztok vagytok, de minek? Ne általánosíts ha lehet.

2011. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképp korrektebb, mint a hazudozás, de azért a gyerekek orrára kötni és nyíltan csinálni valamint dicsekedni ezzel, mintha ez lenne a természetes,na az nem az.
2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egymással szemben korrekt, és ha nekik jól esik, csinálják úgy. Viszont nem hinném, hogy a gyerekek egészségesebb családmodellt látnak maguk előtt, mint mondjuk egy csonka család esetében, pedig azon aztán mindenki kiakad, merthogy "a gyereknek normális család kell!" Szóval szerintem a gyerekekre egyáltalán nem tartozik rá a szülők szexuális élete, magyarul az extra partnereket azért nem kellene ennyire a szemük előtt tartani..
2011. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Furán hangozhat, de a gyerekeknek ez a normális. Ebben nőttek fel. A szülőket nem zavarja, a szeretőket nem zavarja. Lehetnek ettől még boldogok. Bár én a "zárt" házasság híve vagyok, de ha őket ez teszi boldoggá és kiegyensúlyozottá, hogy egészségükre.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút ebben nőttek fel, ezt tartják normálisnak. De akkor az emberek 99%-a miért lázong az ellen, ha egy gyerek szülei válnak? Hiszen ő meg abban nő fel, és az számára a normális..
2011. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a válás végeredménye az, hogy a szülők nem élnek együtt (itt ugye ez nem áll fenn) és a gyerek csonka családban nő fel, hétvégente jó esetben találkozik apuval, vagy anyuval a hét másik felében meg nem. Az elvált szülők sajnos előszeretettel szidják a másikat a gyerek előtt. Azért nem normális az emberek számára a válás, mert mint gyerek sérülnek benne. Itt együtt élnek, csak nem "élnek" együtt. A gyerekeknek mindig ott vannak az édesszülei. Csupán a szülők már nem egymást szeretik, mégis meg bírnak lenni egy fedél alatt.
2011. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ők jól érzik magukat így és egymással is jól kijönnek, miért ne?
2011. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!