Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közületek olyan aki azzal...

Van közületek olyan aki azzal a személlyel házasodott össze aki elvette a szüzességét? És rajta kívül nem volt más?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%

Mindkét közeli barátnőm ahhoz ment férjhez akivel

elveszítették a szüzességüket!:)

Én nem,nekem a férjem előtt volt már intim kapcsolatom,

de a sz.exre,az igazira,a jóra a férjemmel értem meg:)

2011. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Tinker Bell ***** válasza:
79%

Én is ilyen leszek. Több mint 5 éve vagyunk együtt és lassan megvesszük a közös házunkat, gyerekeket és esküvőt tervezünk.


Nagyon sokan elítélnek emiatt, de engem ez nem érdekel. Az a véleményem, hogy nem ettől függ, hogy egy házasság később megromlik vagy sem. Nem emiatt fogja valaki megcsalni később a férjét. Az akkor is megcsalná, ha a sokadik lenne a sorban.


Ráadásul nálunk még az is rátesz egy lapáttal, hogy 15 voltam amikor megismerkedtünk, ő 18. 16 évesen vesztettem el a szüzességem. Nagyon sok rosszindulatú ember van a világban és csak azért mondják, hogy nem lesz ez így jó, mert irigyek a boldogságunkra. Azt mondják éljek még. És mégis hogyan? Mondjam a páromnak, hogy bocsi de most megyek és "élek", majd ha átment rajtam 5-6 ember, akkor újra visszaköltözök hozzád és megy minden tovább. Vagy hogy? Ha szeretjük egymást és boldogok vagyunk, vannak terveink az életben akkor miért számít, hogy ő az első és egyetlen? Arról nem is beszélve, hogy mérhetetlenül jó vele a szex és mindent meg tudunk beszélni.


Szóval nem kell az irigyekkel foglalkozni!

2011. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
88%
Én is!!11 éve vagyunk együtt,ebből 3 éve házasok(jövő hét kedden leszünk 3 évesek)!Nagyon jól megértjük és kiegészítjük egymást!!!
2011. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
71%

Nem viccből írtam, hogy ritka az ilyen. Természetesen az örömhírt mindenki boldogan közli itt is és minden tiszteletem azoké, akik leírták és azoké is akiknek hosszú távon nem működött. Tény, vannak többen is ilyenek, csak nem vállalják fel, még névtelenül sem ezen az oldalon keresztül.

Első vagyok.

2011. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
56%
Én ismertem nem egy ilyen párt. Azóta mind elváltak, egy pár kivételével, de ők is már a végét járják.
2011. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van két ilyen közeli ismerősöm. ők egy pár. A lány is és a fiú is szűz volt még amikor megismerkedtek. 12 éve élnek boldog kapcsolatban, 5-6 éve laknak együtt, és már próbálkoznak a babával:) (28f-30L)
2011. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
81%
Én 15 éves voltam, mikor megismertem a férjemet, Ő akkor volt 21. Ő vette el a szűzességemet 16 évesen, majd 7 év múlva össze is házasodtunk (én 22, Ő 28). Most van egy 11 hónapos kisfiunk és boldogak vagyunk. Persze nálunk is vannak hullámhegyek-, és völgyek, de eddig sikerült túllépni az akadályokon. Most 25 éves vagyok, és eddig nem történt megcsalás, tudtommal.
2011. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
88%

Második vagyok.

Mivel semmi rosszat nem írtam, és a kérdésre válaszoltam, a lepontozást betudom az irigykedésnek. :)

2011. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz a pontozással!Én mindenkinek a zöld kezecskét nyomom!Köszönöm a sok válaszokat!:)Örülök hogy ennyi boldog ember van!:)
2011. máj. 31. 11:20
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nővéremék ilyenek, bár ők még nem házasodtak össze, de már 15 éve együtt vannak, van egy gyerekük is. Sajnos nekem már ilyen élményben nem lesz részem.
2011. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!