Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közületek olyan aki azzal...

Van közületek olyan aki azzal a személlyel házasodott össze aki elvette a szüzességét? És rajta kívül nem volt más?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az eddigi válaszolók közül én vagyok a "korelnök"

20 évesen mentem férjhez, 27 évvel ezelőtt. A férjemen kívül nem voltam mással. Nálunk működik a dolog. (remélem, öregkorunkra sem fogunk "megbolondulni")

2011. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőm így volt. ŐK egymásnak voltak az elsők. Kb. 2 év múlva elváltak. Nekem a párom 2. férfi az életemben (én neki sokadik-de remélem, utolsó-nő:)
2011. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
73%

Én.

Ennek 14 éve, és együtt vagyunk.

2011. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
89%
A férjemmel egymásnak voltunk az elsők, vagyis sem én, sem pedig ő nem volt mással az esküvő előtt, és azóta sem. 16 évesen ismerkedtünk meg, 22 évesen házasodtunk és 6 éve vagyunk házasok. Nem is vágyunk, vágyok másra.
2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
50%

27 vagyok, én csak menyasszony voltam - 5 éves kapcsolat - de 24 évesen mégis szakítottam, mert részemről elmúlt a szerelem.

Biztos van sok irigy ember, aki csak rosszindulatból próbálja szétszedni a fiatal párokat, én viszont abban látom a veszélyt, hogy ezek a párok nagyon fiatalon kerülnek össze, és szinte nem is élnek egymás nélkül előtte. 25-30 éves korban feltámadhat a kíváncsiság, vajon milyen lenne egyedül, vagy egy másik életet élve.. nem feltétlen amiatt, hogy milyen lehet az ágyban mással. Egy kapcsolat szinte minden esetben kompromisszumokról szól, és van akinek nehéz az egész életét így élni, mindig a másikhoz igazítani az igényeit. Szerintem ezért esélyesebb, hogy idővel szétváljanak ezek a párok.. egyszerűen vágynak rá, hogy végre egyszer tényleg függetlenek legyenek, és saját maguk dönthessenek a sorsukról. Férj és gyerekek mellett ez nem mindig sikerül.. Nem elítélni akarom az így élőket, de van egy ilyen szempont is, nem mindenkit az irigység vezérel! Én speciel egyáltalán nem vagyok irigy.. lett volna nekem is esélyem rá, ha akarom!

Mellesleg én egy ilyen párt ismerek, velem egykorúak, 8 éve tartó kapcsolat egy pici fiúval:) Eddig még együtt vannak, és boldognak tűnnek..

2011. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%

Az én férjemnek én vagyok az első és remélhetőleg (legalabb is az én majdani halálomig - ha ő túlél) az utolsó is :)

Két gyerekünk van és relatív jól megvagyunk 1 év járás és 9 évi házasság után!

2011. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
24%

Ki az az unintelligens majom, aki felháborodott a véleményemen? Abszolút nem kötöttem bele senkibe! Akinek nem inge, nem veszi magára. De úgy látszik valaki magára ismert, és fáj az igazság.. Vagy kellene némi értelem ahhoz, hogy felfogja a szavaim értelmét..

12:10

2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
24%

12:10-esnek:

én zöldet nyomtam, mert kicsit magamra ismertem, de teljesen igazad van és jól foglaltad össze a lényeget! :)

2011. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
9%

*Jó hallani hogy ilyen sokan vannak akik az elsővel házasodtak meg vagy vele fognak!


Azért tegyük hozzá, hogy senki nem lesz sem jobb, sem rosszabb attól, hogy az első, a második vagy x-edik párjához megy hozzá, a lényeg, hogy el tudják fogadni egymás múltját, és szeretetben tegyütt tudjanak élni.

Én sem támogatom, hogy boldog-boldogtalannal feküdjünk le, de semmivel nem érzem magam sem rosszabbnak, sem szerencsétlenebbnek, sem boldogtalanabbnak attól, hogy elsőre nem találtam meg az igazit. 3 évig tartott, jó volt, de elszúrtuk, és örülök, hogy nem lett belőle házasság csak azért, hogy hozzámehessek az "elsőhöz", mert akkor már elváltunk volna. Ahhoz pedig, hogy most boldog házasságban éljek, kellett az előző kapcsolat tapasztalata, mert rengeteget tanultam belőle.

2011. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
65%
Igen én 15 voltam mikor össze jöttünk 16 mikor lefeküdtem vele 18 mikor elvett most 20 vagyok és babát várunk.
2011. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!