Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
96%
Ha zseretnéd felnevelni, tartsd meg. Az apának mondd el, majd ő eldönti, h bevallja-e vagy sem, a párjának. Te ne robbants bombát, csak az apával beszélj, de vele mindenképp, joga van tudni!
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
61%
Mondd el,de ne vetesd el,főleg ilyen idősen.Már rég anyának kellene lenned.....most itt az idő.A gyereknek joga van élni,még ha balkézről születik is.
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
98%
Igen mond meg neki mindenképp.Nem veszíthetsz vele semmit.
2011. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
83%

nem az a bűn h terhes lettél hanem h lefeküdtél egy olyan gané pasival aki félr.kúr a terhes barátnője mellett!!


egy jó dolgot tehetsz: kilépsz a kapcsolatból,megtartod a babát,ezt a szemétládát meg nem engeded a közeletekbe. ne ilyen apaképpel nőjön fel a gyereked

2011. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
62%
Na hát ehez külön gratulálok! -.-
2011. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
58%
Nem azt kérte h ítélkezzetek, csak tanácsot! Aki csak ítélkezni tud, az menjen bírónak! Tartsd meg, ha szeretnél gyereket, ha nem akkor ne tartsd meg.
2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
73%

Én is ugyanebben a helyzetben voltam, és megtartottam a babát. Életem legjobb döntése volt. Az apjának természetesen elmondtam, de nem vagyunk együtt. Az abortusz egyébként szerintem (és hangsúlyozom, szerintem) gyilkosság.

Életem legnagyobb ajándéka a kisbabám, akit mindennél jobban szeretek, és akkora boldogságot hozott az életembe, amit el sem tudtam volna képzelni.

2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
45%

Utolso!Te egy irto taho s.ggfej vagy!

Kedves kerdezö!Igaz,hogy hibat követtel el,de sajnos mi emberek nem vagyunk tökeletesek.

A babat ne vetesd el,mert iszonyu lelkiismeret furdalasod lesz eleted vegeig.Na,azt mar nem tudnad rendbehozni.

En is harmat nevelek egyedül,apuka amikor a kicsivel teherbeestem lelepett.

Hidd el,nagyon-nagyon boldog leszel majd a picivel.Remelem,hogy jol fogsz dönteni.

2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a pasit herélni kéne, na most melyik gyereknek nem lesz apja? Ha tudod, hogy a barátnő terhes, miért nem küldted el melegebb éghajlatra, miért nem védekeztél legalább.
2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
78%

Mondd el neki, de tartsd meg a babát, pont a legjobb korban vagy az anyasághoz.


Szép kis páros vagytok amúgy, sajnálom a csávó barátnőjét!

2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!