Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít, ha a párod nem...

Idegesít, ha a párod nem hajtja le a WC deszkát?

Figyelt kérdés

A mi családunkban az volt a szokás, hogy a férfiak lehajtják maguk után. Párom családjában viszont férfiuralom volt, náluk nem hajtották vissza soha.

Összeköltöztünk és hát nem nagyon tetszik a dolog, de annyira nem idegesítem magam miatta.

Azt mondja ugyan annyi felhajtani, mint neki le...Ezzel egyáltalán nem értek egyet, mivel lehajtva van a helye az az alap állapot és ha felhajta magának legyen már annyi benne hogy visszahajtja.

Ráadásul, ha jönnek hozzánk vendégésgbe barátnőim, főleg anyumék mindig megkapom hogy ez milyen szokás. És illetlenség.

Ti mit gondoltok?


2011. máj. 31. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nőuralom van, és én is mindig meglepődök, ha a sógorom jön és ő felhajtva hagyja maga után (náluk férfiuralom volt..). Engem nem zavar igazából.. valójában teljesen le kellene zárni használat után, de azt senki nem szokta, szóval mindannyian illetlenek vagyunk:)

Ami idegesít/zavar, ha valaki nem pucolja le maga után a WC-t "esemény után"! Nálunk szerencsére nem fordul elő ilyesmi, de hogy vendégségben néha miket látok..

2011. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
70%
Én utálom ha nincs mindkét része lehagyva. Pedig én vagyok az úr a háznál :D
2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
54%
*lehajtva
2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
29%

nőuralom :DDD kemény...

engem személy szerint nem zavar, nem túl megterhelő munka lehajtani azt az ülőkét szerintem

19/L

2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
63%

Minden héten 3an felteszik ezt a kérdést, nagy a dilemma:D

Engem nem idegesít, bár néha hülyeségből megjegyzem neki:D ő meg erre mindig azt mondja neki felhajtva kell, nekem lehajtva, ha kell hajtsam le magamnak XD


Egyszer meg azt is mondta örvendjek, hogy a lakásában nem olyan van mint Barney Stinson-nak :D:D:D:D

2011. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem érdekel. Le tudom hajtani, ha akarom, de egyébként sem szoktam ráülni a WC-re mindig, úgyhogy mindegy (kollégiumból maradt szokás).
2011. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem zavar a dolog, kb 2 másodpercet vesz el az életemből az, hogy lehajtom.
2011. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
83%

Legyen kompromisszum a pároddal. Mondd, hogy te is lehajtod a tetejét, így neked is kell vele "dolgozni" nehogy azt higgye, hogy "ellene" van az egész...


Nálunk ez működik :)


Én azt utálom, ha vendégek jönnek hozzánk és ők nem hajtják le. Tök udvariatlan. A legegyszerűbb mosdóban is az a szabály, hogy hagyd úgy magad után a WC-t, ahogy találtad.

2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
24%

Én remélem az igazi párom, ha megtalálom, akkor az nem fog hajtogatni! Mi ugyanis csak csajok élünk egy házban, borzasztó, és anyám uralma alatt kénytelen vagyok én is lehajtani, ha nem akarom hallgatni a károgását.

Szóval mikor hazajön és nincs lecsukva, még akkor gyorsan beugrok egy pisilésre, aztán zárom a trónt... :-)


Hülyeség lecsukni, a szag és a bacik mennyisége nem azon múlik, hanem hogy van-e takarítva vagy nincs.


Fontosabb, hogy a wc-kefét használják aktívan, s ne a fedelet.

2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 valakiakitnemismersz ***** válasza:
56%
Nálunk le kell hajtani de én csak annyit fűznék ehhez hogy a nőknek is ugyanannyi felhajtani mint nekünk lehajtani.Attól még lefogom ezt csak megjegyeztem.
2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!