Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít, ha a párod nem...

Idegesít, ha a párod nem hajtja le a WC deszkát?

Figyelt kérdés

A mi családunkban az volt a szokás, hogy a férfiak lehajtják maguk után. Párom családjában viszont férfiuralom volt, náluk nem hajtották vissza soha.

Összeköltöztünk és hát nem nagyon tetszik a dolog, de annyira nem idegesítem magam miatta.

Azt mondja ugyan annyi felhajtani, mint neki le...Ezzel egyáltalán nem értek egyet, mivel lehajtva van a helye az az alap állapot és ha felhajta magának legyen már annyi benne hogy visszahajtja.

Ráadásul, ha jönnek hozzánk vendégésgbe barátnőim, főleg anyumék mindig megkapom hogy ez milyen szokás. És illetlenség.

Ti mit gondoltok?


2011. máj. 31. 21:23
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb baj sose legyen egy kapcsolattal, mint hogy fel van-e hajtva a WC deszka!


Szerintem is lehajtva van a helye, de az én párom is mindig felhajtva hagyja.


Kit érdekel? Visszahajtom, fél másodperc az egész.


Mit kell ezen problémázni? Ugyanolyan baromság, mint a "hol nyomod meg a fogrémet", és társai!

2011. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
Picit zavar igen, de túlteszem magam rajta, nem szólok Neki, elnézem. Szerintem ez apróság, ilyet nem érdemes szóvátenni. Ha utána megyek, lehajtom. :)
2011. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

Nos, én arra próbálom ránevelni a párom, amit én is gyakorlok: zárja le TELJESEN a wc-t. A wc a fürdőszobában van, és nagyon kényes vagyok a higiéniára (talán azért is, mert orvosnak tanulok), mert ha valaki úgy öblít, hogy nincs a fedél lehajtva, az összes kórokozó a levegőbe/fogkefére/kádra stb.-re jut. Nem ez a legnagyobb problémám, de fontosnak tartom.


Aki pedig nem hiszi el, hogy a felhajtott WC-deszka nem higiénikus:

http://www.youtube.com/watch?v=TeAOC3A0xJ8

2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság egy a férfi-hajtsa-vissza-a-deszkát dolog... Bár ez az én véleményem... Akkor ennyi erővel minekünk meg fel kéne hajtani. Hátha legközelebb ő megy be.

Engem nem érdekel, én úgy vagyok vele, mint a párod: ugyanannyi lehajtani, mint fel... :)

2011. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
nem, kéne?
2011. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

miért kérdezik meg 3szor egy héten ugyanazt a kérdést?


egészség témában fogadnék rá minden napra jut egy ilyen kérdés.

2011. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
6%
női logika ma is bizonyított.
2011. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Sokan írjátok, hogy mindkettőtöknek ugyan annyi idő lehajtani, pedig ha a férfinek van annyi ideje, hogy felhajtsa akkor legyen már annyi is , hogy le :D
2011. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se okoz nagy gondot hogy lehajtsam általában meg is teszem ezt de néha elfelejtem!Na és akkor mivan?Összefog dőlni a világ vagy mi a pi&csa?Nektek nőknek ennél nincs jobb dolgotok mint hogy ezzel vagytok elfoglalva?Mintha az élet múlna rajta.Ez legyen a legnagyobb gondod az életben...Azt mondom hugyossan ott marad,vagy nem huzza le a slozit azt megértem hogy azért szolnak,na de egy WC ülökéből miért kell ennyit kihozni....nem értem...
2011. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
46%

én rászoktattam a páromat az ülve pisilésre, egyrészt, mert nincs kedvem naponta takarítani a falat, másrészt mert olyan kicsit a fürdőszobánk, h a csap mellett van a wc, tehát ott vannak a fogkefék, stb.

ettől nem lett kisebb sem a farka, sem az önérzete. :D

2011. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!