Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nincs megelégedve...

Ha valaki nincs megelégedve az életszínvonalával, miért nem tesz semmit ellene?

Figyelt kérdés
Jobban fizető munkát kereshet, elmehet tanulni, de csak panaszkodik, hogy neki milyen rossz, meg irigykedik arra, akinek jobban megy.
2011. jún. 1. 14:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy könnyű, meg azt sem, hogy nem kell hozzá erőfeszítés, meg kitartás. Képzeld, én is jártam oktatásra munka után, meg volt, hogy este kilencig ültem az órán, utána meg mentem éjszakára hetvenezerért, és most is sokat dolgozok, sokszor szombat, vasárnap is reggeltől estig. Mégis én vagyok az idióta.
2011. jún. 1. 16:06
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

Engem csak az zavar,mikor olyan ember szól be (pedig abszolut nem élek luxuskörülmények között) akinek lenne lehetősége dolgozni,de finnyás és vár évekig a sültgalambra.

Meg sokszor azt kifelejtik a dejózásból,hogy mások heti 6*12 orát dolgoznak az 5*8 helyett

2011. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
88%

én igazat adok a kérdezőnek, leszólhatjátok, ahogy akarjátok. meg engem is lepontoztok. ő azokról a rosszindulatú emberekről beszél, akik nem tesznek semmit, de kzben irigykednek arra aki tett és akinek sikerült is. és hozzá kell tennem, ha nem a protekció segített, akkor hiába irigykedik, mert a másik tud valamit, amit ő nem. valaki tanul és és akar is. de legyünk őszinték: hány olyan diplomás van, aki sötét? nem azért nem tudnak elhelyezkedni, mert nem akarnak, hanem mert hülyék, és nem kellenek senkinek. és totálisan félreértettétek a kérdeződ. elmondom mégegyszer: nem azokról beszél, akik mindent megtesznek, görcsölnek és izzadnak, hanem azokról, akik nem dolgoznak, nem is akarnak, tanulni sem akarnak, de rosszalló megjegyzéseket tesznek a szomszéd orvosra,akit néznek az ablakból, mikor beparkol a drága és szép autójával, amiért megdolgozott és tanult. és nagy felelősségű munkát végez. nem egy ilyen embert ismerke, van 8 általánosa, lusta mint a disznó és ha meglát egy jómódú embert, mindig elhagyja a száját a tipikus mondat: "k..rva anyját az ilyennek, ennek bezzeg telik rá"

végig sem gondolja, hogy ez nem mindenkinek hullik az ölébe, sokan dolgoznak érte akár az idegi állapotuk kárán is. és igen, nekik összejött. és nem kell irigyelni. a rendőröket sem kell szidni, meg senkit sem. mindenkinek ott volt a lehetősége. ment volna más pályára. ennyi

2011. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!