Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál MINDENT és MINDENKI...

Miért utál MINDENT és MINDENKIT, mi a baja az élettel?

Figyelt kérdés

Van az egyik munkatársam, és annyira egy flegma alak, hogy hozzá hasonlóval 25 év alatt nem találkoztam.

Ő MINDENT, ÉS MINDENKIT gyűlöl a világon.

Folyton rossz a kedve, nem is rossz, hanem inkább borzalmas, és lehangoló.

Én próbáltam vele beszélni, meg megismerni, hogy miért ilyen, de vele nem lehet szót érteni. És mással se beszél soha.

Olyan, hogy hozzá szólok, és leordítja a fejem, hogy"mi közöd hozzá?!" Pedig nem én akarok vele dumálni, hanem valamit mond a főnök, hogy beszéld meg vele, vagy intézzétek el, és amikor hozzá szólok, kedvesen, aranyosan, és rendesen, Ő az első szavával is leordít engem, és mindenki mást. Az arckifejezése folyton olyan, mintha mindenkit ki akarna nyírni, aki rá néz. 3 év alatt egyszer nem láttam mosolyogni, vagy nevetni.

Már számtalanszor megkérdeztem, miután ilyen bunkón vissza kérdezett, hogy neked most mi a bajod? A válasz az szokásos "semmi!!!" Szóval már legszívesebben hozzá se szól senki. Mert mindenkivel ilyen. Ás volt, hogy valamit együtt kellett volna megcsinálni, mert ez volt a főnök parancsa, és Ő nem csinált semmit, én meg dolgoztam, akkor mikor rákérdezett a főnök, hogy miért nincs még kész, a főnökre is rá főrmett, hogy ÉN nem csinálom elég gyorsan Szóval még ÉN voltam a hibás. Amikor Ő nem csinált semmit.

Már egy párszor ilyenért majdnem kirúgták, amire azt mondta, hogy "Jól van kit érdekel".

De, mindig kap egy "utolsó" esélyt.

És már ez megy körülbelül 3 éve minden héten.

-

Az ilyen embereknek mi a bajuk, gyűlölnek élni?

Meg lehet változtatni hogy ne legyen ilyen?


2011. jún. 1. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem tudod megváltoztatni. ő dönti el milyen életet akar élni.
2011. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sajnos nem tudsz mit csinálni neki.Ennek számtalan oka lehet, rengeteg, és a megoldás is rá... Ki tudja mivel lehetne megváltoztatni, pszichiáter, csoport terápia, egy lelkitárs, vagy akármi más, de a kérdés az hogy egyáltalán hogy tudnád rávenni hogy belemenjen ilyenekbe... Szerintem hanyagold sajnos vannak ilyen emberek, a lényeg hogy ne vedd át a jó szokását... Hanyagold ne is tőrődj vele.
2011. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ennél sokkal durvább kollégám is volt. ö feljelentkezett forumokra és adddig fikázott mindenkit amíg az egész oldalról kitiltották, és egyenesen örült magának.


ö mindenki után érdeklödött akarta tudni kivel mi van majd jól lefikázta és lehurrogta.

2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen helyen dolgoztok,hogy nem rúgjá ki?
2011. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom Ő is tudna Rólad mit mondani.
2011. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Étterembe konyhán, még mázli, hogy nem pincér mert tuti csődbe menne az étterem, ha így viselkedne a vendégekkel.
2011. jún. 1. 20:10
 7/21 anonim válasza:
73%

Ha előtte más személyisége volt, nyilván megtörte valami.. ha nem, akkor ilyen a személyisége. Sajnos vannak olyan emberek, akik szimplán ilyen tapintatlannak születnek. :( A felsőbbrendűség érzését elég nehéz megszüntetni ilyen korban.. csak a tiniknek lehet "letörni a szarvát".

De az is lehet, hogy ez nála csak valamiféle védekező mechanizmus.. próbál magától mindent és mindenkit távol tartani, úgyhogy inkább mindenkiben csak a rosszat keresi. Emberfüggő.. ha zavar, inkább kerüld el. Nem éri meg, hogy a te kedved is elrontsa ;)

2011. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Így van, ezeken sajnos nehezen lehet változtatni. Talán meg is értem az ilyeneket, hiszen ha ilyenek lettek biztos volt rá okuk. Lehet a kezdetek kezdetén nem is voltak ilyenek, hanem sokkal kedvesebb emberszeretőbb emberek voltak. Szerintem, ha nem is biztosan, de van amelyik a lelke mélyén vágyik arra, hogy újra szeressék és elfogadják őt. Csak sajnos belekerültek egy negatív spirálba és nehezen jönnek ki onnan(ehhez sok sok év kell), és ezért viselkednek így. Én nem utálom őket, próbálom az ő helyzetükbe beleélni magam, kevesebb sikerrel ugyan. De nem ítélkezem felettük. Ők döntöttek így, van amelyiknek kimondottan jó is ez a helyzet. Akkor már az ő dolguk eldönteni mit kezdenek magukkal.

Becsülendő, hogy szeretnél rajta segíteni vagy megérteni a problémáját, de ha nem akarja elmondani, akkor szerintem hagyd. Megtettél mindent.

2011. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Főnők helyébe úgy kirúgnám a pi*ába,hogy csak füstölne.
2011. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Gondolom Ő is tudna Rólad mit mondani."

Mit?

Azt, hogy én sose beszélek vele, és senki mással így, és engem rendesnek tartanak, Őt meg nem?

Mert én sose mondtam neki olyat, hogy mi közöd hozzá, meg ilyesmi.

Meg kicsit lenéz mindenkit.

2011. jún. 1. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!