Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál MINDENT és MINDENKI...

Miért utál MINDENT és MINDENKIT, mi a baja az élettel?

Figyelt kérdés

Van az egyik munkatársam, és annyira egy flegma alak, hogy hozzá hasonlóval 25 év alatt nem találkoztam.

Ő MINDENT, ÉS MINDENKIT gyűlöl a világon.

Folyton rossz a kedve, nem is rossz, hanem inkább borzalmas, és lehangoló.

Én próbáltam vele beszélni, meg megismerni, hogy miért ilyen, de vele nem lehet szót érteni. És mással se beszél soha.

Olyan, hogy hozzá szólok, és leordítja a fejem, hogy"mi közöd hozzá?!" Pedig nem én akarok vele dumálni, hanem valamit mond a főnök, hogy beszéld meg vele, vagy intézzétek el, és amikor hozzá szólok, kedvesen, aranyosan, és rendesen, Ő az első szavával is leordít engem, és mindenki mást. Az arckifejezése folyton olyan, mintha mindenkit ki akarna nyírni, aki rá néz. 3 év alatt egyszer nem láttam mosolyogni, vagy nevetni.

Már számtalanszor megkérdeztem, miután ilyen bunkón vissza kérdezett, hogy neked most mi a bajod? A válasz az szokásos "semmi!!!" Szóval már legszívesebben hozzá se szól senki. Mert mindenkivel ilyen. Ás volt, hogy valamit együtt kellett volna megcsinálni, mert ez volt a főnök parancsa, és Ő nem csinált semmit, én meg dolgoztam, akkor mikor rákérdezett a főnök, hogy miért nincs még kész, a főnökre is rá főrmett, hogy ÉN nem csinálom elég gyorsan Szóval még ÉN voltam a hibás. Amikor Ő nem csinált semmit.

Már egy párszor ilyenért majdnem kirúgták, amire azt mondta, hogy "Jól van kit érdekel".

De, mindig kap egy "utolsó" esélyt.

És már ez megy körülbelül 3 éve minden héten.

-

Az ilyen embereknek mi a bajuk, gyűlölnek élni?

Meg lehet változtatni hogy ne legyen ilyen?


2011. jún. 1. 19:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak: amit most leírtál, az mind butaság. Sajnálom hogy te ilyenekben hiszel.

Kedves kérdező, logikusan oldd meg a problémát, (magyarán sehogy, tényleg hagyd rá, mert bizony kevés vagy ahhoz, hogy megváltoztasd-nem rosszból írom, de valószínűleg így van, hiszen gondolom nem vagy vele olyan bizalmas kapcsolatban, hogy hatni tudj rá....) és nemhogy bedőlsz ilyen buta "agykontrollos" szövegnek :)

2011. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!