Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, a férjemme...

Most mit csináljak, a férjemmel már szinte egyáltalán nem csinálunk semmit?!

Figyelt kérdés
Kezdek becsavarodni vagy nem tudom.A férjem csak ígérgeti hogy na majd ma szeretkezünk aztán mindig elmarad.folyton van valami kifogása.amikor dolgozik egész délután,amikor szabadnapos akkor meg egész nap hallgatom,hogy miket csinálna,szeret,akar stb.estére meg semmi.így megy ez addig amig én ki nem borulok.akkor csinálunk valamit,de semmi előjátêk vagy egyéb.kezdem úgy érezni hogy már nem szeret engem,nem kiván vagy valami.amikor a kislányunk született 80 kg voltam,most már egy évvel később csak 58 vagyok ugyhogy az alakomra sem igazán foghatò.miért ilyen velem?más is van vagy volt hasonló helyzetben?hogy oldja vagy oldotta meg?tippek mit tehetnék?
2011. jún. 3. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
régebben, mmint a gyereketek születése előtt jobb volt a helyzet? akkor is te voltál a többet igénylő fél?
2011. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 napietus ***** válasza:
talán ne erőltesd. tégy úgy, mintha nem is érdekelne ez a dolog, aztán meglátod. szervi baja nincs? tehát amikor rászánja magát, akkor megy? mert ha van, az komoly betegség tünete is lehet, utána kell járni!
2011. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ismerősöm akiknél az volt a baj h a ffi csak anyaként tekintett utána már a feleségére, és nem nőként...elváltak. Remélem ti megoldjátok!
2011. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A kislányunk születése elött rendszeresen szeretkeztünk,akkor még ő volt aki sürübben szerette volna bár én se mondtam neki nemet ha nem voltam igazán rosszul(a terhesség idején).

Általában fáradt,fáj a feje,foga stb.mindig van kifogás.

Nem szoktam erőltetni.mikor napközben sürün felhozza a dolgot általában este nagyokat hallgat,ilyenkor rákérdezek lenne e kedve,probálkozom egy picit nála,de ha látom hogy nem akkor nem.néha mondjuk jobban esne ha nem szò nélkül elfordulna meg válaszra sem méltatna ha kérdezem,de nem tudom mit csináljak vele ugyhogy ráhagyom.ha nem hát nem.nêha benyögi hogy ez meg ez a baja aztán ennyi.csak nekem ez fáj már és hiába mondom el neki.:(

Nem volt ő ilyen.nem tudom mi történhetett vele!:(

2011. jún. 3. 23:04
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ráunt a veled való szexre. Új kell neki.

Sportolj, formáld magad, vegyél szexi ruhákat, változtass frizurát (de jobbra és ne borzalmasabbra!), változtass szokásokon, legyél perverzebb, és bevállalósabb. Dobd el a gátlásaidat, és legfőképp:

Spontán használjátok ki amikor akarjátok!!! A nők, hajlamosak napirendi ponttá teni a szexet estére. Ez qurvára unalmas és lehangoló! Nameg általában estére el is múlik a kedv! Amikor azt mondja nap közben hogy kíván akkor ráncigáld be egy férreeső lukba szopogasd a farkát egy szál bugyoban és csipkés fölsőben, majd húzd férre a bugyidat, ülj az arcára, majd a farkára, és erőszakold meg. Amikor végeztetek, semmi puszi puszi, csak mosolyogj, és öltözz fel, hagyd ott.

Izgalmas nő kell neki, nem a régi unalmas. Ha te tudsz megújulni, és új, másik nő lenni, akkor hajrá!

2011. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg így működik, hogy a férfi/nő rákérdez, hogy na akkor ma/most csináljuk?! O.o
2011. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

ma 23:04


B verzió:

Megcsal és ezért nem akarja.


C:

Apás szülések esetén, illetve terhesség miatt, a férfi nem nőként néz a párjára, hanem anyaként és nem azt a vonzalmat érzi mint egy nő iránt.


Amúgy te jó csaj vagy?

2011. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet, bár nem vagyunk házasok és még nincsen babánk. 5 éve vagyunk együtt... Megoldás???

Fogalmam sincs. Mindennel próbálkoztam az ég világon, semmi sem segített... :(

2011. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
próbáld elcsábítani tánci egy kis orál stb
2011. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 napietus ***** válasza:
76%

azért írtam, hogy ne erőltesd, mert szerintem beválik. és tleg úgy értettem, hogy ne foglalkozz a témával EGYÁLTALÁN! ne fogadd bagzómacska szemmel, he méltóztatik utalni arra, hogy kegyeskedne megd*gni! ugyanakkor legyél csinos, kívánatos MINIG, minden percben. csak feltámad benne a vadászösztön :)


és igaza van annak, aki írta, hogy ez nem megy úgy, hogy "na akkor most", a direktbe csábítgatós dolgok is fordulhatnak visszájukra (ha pont rossz napja van, oda sem figyel, Te meg ott riszálod magad neki, iszonyat megalázó helyzet lehet).

2011. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!