Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, a férjemme...

Most mit csináljak, a férjemmel már szinte egyáltalán nem csinálunk semmit?!

Figyelt kérdés
Kezdek becsavarodni vagy nem tudom.A férjem csak ígérgeti hogy na majd ma szeretkezünk aztán mindig elmarad.folyton van valami kifogása.amikor dolgozik egész délután,amikor szabadnapos akkor meg egész nap hallgatom,hogy miket csinálna,szeret,akar stb.estére meg semmi.így megy ez addig amig én ki nem borulok.akkor csinálunk valamit,de semmi előjátêk vagy egyéb.kezdem úgy érezni hogy már nem szeret engem,nem kiván vagy valami.amikor a kislányunk született 80 kg voltam,most már egy évvel később csak 58 vagyok ugyhogy az alakomra sem igazán foghatò.miért ilyen velem?más is van vagy volt hasonló helyzetben?hogy oldja vagy oldotta meg?tippek mit tehetnék?
2011. jún. 3. 22:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na igen.olvastam itt az enyémhez hasonló kérdést.kb az én férjem is olyan mint abban a kérdésben szereplo emberke.azt hiszem egyenlőre tényleg hanyagolom a dolgot,már sokszor mondtam magamnak,hogy jobb ha egy ideig nem is emlitem neki,de azt hiszem nem is fogom rögtön oda adni magam neki csak azért mert ő azt mondja.

Amugy nem pont estére időzíteném a dolgot,de ált.du.van itthon,a picit meg nincs kire hagynom így kicsit gáz lenne az egy éves kislányunk elött világos nappal.volt már rá alkalom,hogy a kicsi aludt nappal és akkor csináltuk,de ez ritka mint már ìrtam mindig van kifogás!de majd csak lesz valahogy,erőt veszek magamon és csendben leszek egy ideig,legalábbis ami a szex témát illeti:)

2011. jún. 3. 23:36
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:14


Magényos elhanyagolt feleségek ápolgatásában már van tapasztalatom! ;)

2011. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

ma 23:36


Felejtsd el ezt a tanácsot! Marhaság! Ha te is hanyagolod a szexet akkor 3 dolog történhet:


1. Leszokik rólad, de nem a szexről --> máshol fogja keresni!


2. Teljesen leszokik a szexről, --> bebuktad a dolgot!


3. A saját tempójában fog hozzád közeledni, mint eddig. --> De hiszen ez százszor kevesebb és ritkább szexet jelent, mint amennyit te szeretnél!

2011. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó mondasz valamit!

Viszont erőltetni se lehet a szexet,könyörgés,hiszti kizárva....

De akkor mi a megoldás,engem is érdekel!

Hasonló a problémám,de én tanácsot kértem egy sz.-ustól itt a neten.

Ő azt írta, hogy hagyni kell hogy a ffi kezdeményezzen,mert lohasztja a vágyat egy mindig "elérhető" nő....

Ez is ellentmondásos,mert ha visszautasítod,hogy "ne legyél elérhető",akkor fennáll a veszélye, hogy megcsal...

de ha enged,és több a szex,mint amit a férfi akar,megunja,megcsömörlik...

Nehéz probléma...

2011. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj, de nagyon primitiven viselkedtel.

Apum masodik felesege is detto. En is akkor utaltam meg, amikor megszuletett a feltesom (vele most is joban vagyok, szinten utalja az anyat). 8 eves voltam, amikor ez tortent. Azt a temat hozta fel, hogy nehogy azt gondoljuk, hogy az apunk utan valaha is orokolni fogunk valamit, es hogy kisemmizem az ocsemet valaha. Gondolhatod, hogy erdekelt olyankor ez a penzes tema 8 evsen!Bogve, orditott velem. Nekem sem kellett tobb, bevagtam neki, hogy az anyum sokkal szebb:-)))

Nah ez kiverte nala teljesen a biztositekot! Kirakott a lakasbol, apum vitt haza anyuhoz.

Anyum soha tobbe nem engedett el apuhoz nyaralni. Bar ennek a szipirtyo biztos orult:-D

2011. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha ennyire kevés alkalommal vagytok együtt akkor szinte biztos, hogy máshol, mással elégíti ki a szükségleteit.
2011. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 06:40


Szerintem újítani kell. Ezt onnan gondolom, hogy a megszokott régi, ami esetleg helyenként már nem is teszik, nem olyan vonzó!

2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!