Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves pasi a szüleivel él,...

29 éves pasi a szüleivel él, pedig van külön lakása! Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak én látom ezt kissé furcsának? Mellette dolgozik is, nem is keres rosszul. A lakása központi fűtésű, télen még azt is kell neki fizetnie, ha ott lakik, ha nem! Én biztos elköltöznék itthonról, ha lenne külön lakásom. Nem azért, mert nem szeretek itthon lenni...de mégiscsak önállóbb lennék!

Mondjátok légyszi, hogy ezt nem csak én tartom különösnek! :D


2011. jún. 5. 14:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Annyiban nem normális, hogy ha majdnem 30 évesen sem tud elszakadni a szüleitől, akkor ez így is fog maradni. Más a helyzet, ha valakinek nincs lehetősége külön élni, de itt nem erről van szó. Az ilyenekből lesznek az "anyuci pici fia" egyedek, akik sosem fognak tudni 100%-osan felelősséget vállalni egy nőért.
2011. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 napietus ***** válasza:
50%
utolsó: milyen rezsit fizet, ha nem lakik ott? tehát nem fogyaszt sem áramot, sem vizet, sem gázt? ki az analfabéta :P? nekünk is van egy üresen álló házunk, most jönnek majd bele bérlők. amióta üres, nem fizettünk semmit rezsire. szüneteltettük a szolgáltatást és kész.
2011. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

"Nem mindegy az neked, ki hol él, kivel és hogyan? Amíg közvetlen károd nem származik belőle, semmi közöd hozzá. Miért kéne elköltöznie, ha jól megvannak együtt, és el is férnek, tudnak egymásnak oda-vissza segíteni?... Szerintem mindenkinek van mit sepernie a maga portáján, azzal kéne foglalkozni, nem másokkal."



Elnézést, hogy ez egy fórum, ahol lehet kérdezni dolgokat...

Kára senkinek nem származott belőle, az igaz.

Egyébként a barátnője voltam ennek a kedves pasinak. És a helyembe szerintem ez mást is zavart volna.

2011. jún. 5. 14:19
 14/29 anonim ***** válasza:
36%
nem normális. Anya majma :)
2011. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
napietus.blog.hu-nak: nem értem,miért kéne 2 helyre rezsit fizetni? Ha a lakásába lakna, azt fizetné, és kész.
2011. jún. 5. 14:21
 16/29 A kérdező kommentje:
Egyébként a szüleivel...hát semmilyen a viszonya. Ha anyja azt mondja neki 11-kor, hogy most már feküdjön le, mert késő van, akkor ő lefekszik. Egyébként soha, semmiről nem beszélgetnek. Sokszor voltam náluk, és időnként kiakasztott a "kínos csend" c. jelenet.
2011. jún. 5. 14:26
 17/29 napietus ***** válasza:
100%
igen, de többe kerül két lakás rezsije, ahol 1+2 felállásban laknak, mint ha egy lakásban 3-an. plusz lehet otthon be se kell szállnia, de ha igen, akkor is kevesebb, mint egy teljes külön rezsi.
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen férfivel nem kezdenék, alapos okkal feltételezném azért van otthon, mert ki van szolgálva. Anyuka mos, főz, takarít rá, és ez így baromi kényelmes. Adott esetben majd a barátnőnek / feleségnek is kell játszania a "cselédet" mert ő egy szalmaszálat nem fog arrébb tenni. Persze nem feltétlenül ez a helyzet, de én erre következtetnék.
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
66%

"Egyébként a barátnője voltam ennek a kedves pasinak."

Akkor megkérdezhetted volna tőle, hogy mi az oka. Mert az, hogy normális-e nem kérdés. Neki igen, neked nem. Kinek van igaza? Számodra neked, számára neki.

2011. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

napietus, lehet, hogy nagyon lökött vagyok,de még mindig nem értem :)


Otthon is beszáll a rezsibe, és a sajátját is fizeti (átalány, vagy mi a fene, télen meg ugye nem tudja lekapcsolni a fűtést, mert automatikusan megy mindenkinél.)

Azt is megértem, hogy nem adja ki, ha nekem lenne, én sem adnám ki.

2 évig jártunk, és még csak meg sem fordult a fejében, hogy talán összeköltözhetnénk. Nem élősködtem volna rajta.

2011. jún. 5. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!