Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves pasi a szüleivel él,...

29 éves pasi a szüleivel él, pedig van külön lakása! Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak én látom ezt kissé furcsának? Mellette dolgozik is, nem is keres rosszul. A lakása központi fűtésű, télen még azt is kell neki fizetnie, ha ott lakik, ha nem! Én biztos elköltöznék itthonról, ha lenne külön lakásom. Nem azért, mert nem szeretek itthon lenni...de mégiscsak önállóbb lennék!

Mondjátok légyszi, hogy ezt nem csak én tartom különösnek! :D


2011. jún. 5. 14:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

"Anyámmal élek, babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?"


XDDDD

2011. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

14:19

Örülj, hogy megszabadultál tőle!


Nem azért, de mindenki olyan természetesnek veszi, hogy a férfi az anyjával lakik, ezt a barátnő viselje is el, sőt, lehetőleg költözzön is oda (de legalábbis a szomszédba), főzzön, mosson rájuk.

Én ilyen "jó lenne anyámnál lakni" típusú pasiszövegre mondtam mindig azt, hogy akkor már miért nem az én anyámnál? :D Mindjárt más volt a felállás, hogy ezt én mégis hogy gondolom? :D

2011. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

14:32


Megkérdeztem. Egy év után hajlandó voltam rákérdezni. Tudod, mi volt a válasz? Az, hogy elege van abból, hogy gyereknek nézik, és most már át fog költözni. Soha nem erőltettem őt ilyesmire.

Aztán szakítottunk, de még most is anyucival él.

2011. jún. 5. 14:39
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is egy ilyen exem. Szinte szó szerint ez volt a szitu. Pedig kicsi is volt a szülők lakása, a fürdő 2 nm volt egy 70 cm hosszú kádszerű valamivel.

Ő nem csinált titkot belőle, hogy így főznek rá, mosnak rá, kényelmes.

Majd ennek folyományaként kifejtette, hogy a nő helye a konyhában van, stb, amúgy ő három gyereket akar. Szerintem a következő kérdés az lett volna, hogy mikor van peteérésem, mert beírja a naptárba. Kb. ez indított el az úton, hogy elbúcsúzzunk egymástól, mert nem állt szándékomban házi rabszolgává avanzsálni nulla döntési jogkörrel, sem tenyészkancává válni, mert arról szó se esett, hogy én hány gyereket szeretnék, sőt, egyáltalán szeretnék-e??

2011. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A kényelem miatt. Az én exem se költözne el otthonról semmi pénzért, 4 évet voltunk együtt, dolgoztunk mindketten, elég jól kerestünk, főleg ő, de eszébe sincs otthon hagyni a családját. Kényelmes kis anyuci-apuci pici fia. Sose lesz belőlük normális ember.
2011. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem egészséges mert így soha nem fog leválni a szüleitől, mindig is anyuci kicsi fiacskája marad.

együtt voltam egy évig valakivel aki 41 éves, jó keresettel és külön családi házzal rendelkező férfi aki még mindig az anyjával él. egyszerűen kényelmes neki hogy főznek, mosnak rá és kiszolgálják. mikor én ezt szóba hoztam neki akkor én voltam a szemétláda, pedig ez akkor sem normális. persze abban az esetben hogyha valaki nem teheti meg hogy elmenjen akkor erre kényszerül DE ebben az esetben és az enyémben is megtehetnék csak egyszerűen kényelmesek. az hogy így egy nőt se fognak tudni megtartani az pedig elég valószínű.

2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hitelre vette a lakást és a törlesztök olyan magasak hogy nem bírja anyagilag, kiadni meg sokszor nagyobb kár mint haszon.
2011. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Az is lehet hogy drágálja azért fenn tartani a lakást egyedül hogy meló után ott aludjon. Egész nap megy a hütő, fizeti a tv-t netet hogy napi pár órát használja.

Egy üres lakást olcsobb fenntartani a fütésen kivül mindent ki lehet kötni.

Az hogy nem költöztetek össze lehet hogy nem volt olyan komoly a kapcsolatotok.

2011. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fűtést, közös költséget, szemétszállítást üres lakásra is kell fizetni. Úgyhogy itt nyilván a felnőtté válással vannak problémák. Igen, ez így gáz.
2011. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!