Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden kapcsolat...

Tényleg minden kapcsolat halálra van ítélve?

Figyelt kérdés
Mást sem olvasni itt, csakhogy a férfiak olyanok mint az állatok, gyerek után vagy nem szexelnek már a feleségükkel, vagy lelépnek vagy megcsalják őket. 2 3 gyerekes anyukákat hagynak magukra, ösztönlények stb, tényleg ennyire primitívek és sekélyesek lennének? van valaki aki ellenpélda? így hogy lehet felnézni egy férfira ha egyfolytában ezt hallja az ember?
2011. jún. 5. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vedd figyelembe, hogy ide csak olyanok írnak akiknek problémájuk van.

Szóval azt kell mondjam, nem, nincs minden kapcsolat halálra ítélve.

2011. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Otthon felnéz rá az asszony,aki azt gondolja hogy az ő férje kivétel.
2011. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Azér ez így elég sarkos. Igenis vannak jólelkű, normális férfiak, csak nem jut mindenkinek (sajnos nekem sem...)
2011. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem igaz. Ezt általában a megkeseredett, pórul járt nők mondják, akik rosszul választottak, és feladták a karrierjüket a férjükért. Vagy az elhivatott szinglik. Ha nem sieted el a dolgokat, és odafigyelsz a párodra, szerintem alaposan kiismerheted ahhoz, hogy eldöntsd, biztos, hogy ő a megfelelő-e számodra.

Én ismerek ellenpéldákat:) Több közülük irtó jó pasi, és mégsem csalná meg a feleségét. Ha egy kapcsolatban minden rendben van - és ehhez két ember kell - akkor igenis működhet jól.

2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha ezeket gondolod, te vagy primitív.


Nagyon figyelj rám: jól fontold meg, hogy mit hiszel el, és miben hiszel. A valóság sosem fekete-fehér.

Igen, amiket írtál, lehetnek igazak és történnek ilyen dolgok. De nem lehet minden férfira ráhúzni, hogy állat. Én úyg gondolom, hogy jelenleg az emberiség túlértékeli önmagát. Van egy jó oldalunk, ami alkot és viszi előre a világot és van egy sötét oldalunk, ami fél, bűnöz, és ösztönök hajtják - erről kevésbé beszélünk. Az ember félig-meddig még mindig ösztönlény. A hormonjaink hajtanak minket, olyannyira, hogy ha elég erős a hívó szavuk, mindent megszegünk, amit mi állítottunk fel, és ha elég rosszak a körülmények, és elég erős félelmek érnek, pillanatok alatt visszasüllyedünk állati szintre.


Amit írtál az az emberekre igaz, férfiakra és nőkre egyaránt, de nem mindenkire szerencsére. Sokan vannak, akik ilyeneket tesznek, de ne általánosíts, és ne csak a férfiakat okold. A nők legalább annyira tudnak rosszak lenni, mint a férfiak.

2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan dehogy. Csak a téma tele van elvált nőkkel. Hány férfit látsz ide írni? Nekem többek között ezért unszimpatikus ez a családi kapcsolatok téma. Mást sem olvasni,csak alaptalan mocskolódást.
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó, pont hogy én nem gondolom ezt, legalábbis nem szeretném ezt gondolni, de annyi rosszat hall az ember maga körül, hogy időnként elbizonytalanodom. de örülök a pozitív válaszoknak:)
2011. jún. 5. 20:30
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, 20:28 as nak szól az előbbi.
2011. jún. 5. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
rengeteg ellenpélda van...
2011. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Erről az a "közmondás" jut eszembe, hogy "Vannak azért rendes lányok is... Csak nem őket látjuk az utcasarkon." Férfiakra átültetve: vannak rendes férfiak, csak nem rájuk panaszkodnak az internetes fórumokon. Szerintem általánosítani butaság, a szemétség vs. korrektség abszolút kor-, nem- és vagyoni helyzet független.
2011. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!