Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem ugyanolyan mint régen. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónaposak vagyunk. Eleinte én nem szerettem úgy mint ő engem, de mostanra teljesen beleestem. Vele feküdtem le előszőr, másfél hónap után. Addig nagyon aranyos volt, bókolt mindig, odabújt hozzám. Meg még utánna is, szoval ez olyan 2hónapig volt így. Elkezdtem hülyeségeken felkapni a vizet, kisebb viták voltak, de nem mondhatóak igazán veszekedésnek. Észrevettem, hogy egyre kevesebbet bújik oda hozzám...stb. sőt még akaratlanul is, én teszem ezt. Ő meg alig, és a szexet is ritkábban akarja. Persze érzem hogy szeret, csak már nem annyira mutatja ki. Állandóan tanul, sokkal kevesebb az ideje is rám emiatt. Múlthéten nagyon jókedve volt, mert összejöttek a dolgai, és megint rendes volt mint régen, imádott. De ez csak egy napig tartott. Ha megsértődök dolgokon és próbál kiengesztelni megint olyan mint régen, azonnal bújik, aranyos. Aztán ha látja, hogy megbékéltem akkor lassacskán elmúlik megint. Ezért mostanába egyre többször sértődöm be, csakhogy törődjön velem. Már próbáltam vele megbeszélni ezt az egészet, elvileg tudomásul vette, de semmi se változott. Nagyon szeretem, és nem szeretnék szakítani vele, de nekem ez így már nem jó. Önző vagyok? Mit tegyek?
2010. márc. 7. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

". Ezért mostanába egyre többször sértődöm be, csakhogy törődjön velem"

Megölöd a kapcsolatot, ezzel igenis önző vagy, ezen felül ha azt látja, hogy dolgozik érted és te hisztizel és ha nem dolgozik érted és akkor is hisztizel, viszont egy idő után te felfogod, hogy nem fog kiengesztelni így nem fogsz hisztizni sem (mivel felelsges) akkor úgy fog kinézni a helyzet, hogy ha tesz érted valamit akkor hisztizel ha nem csinál semmit akkor nem hisztizel... Szerinted melyiket választja majd?...

2010. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 vagyok, lassan 19...
2010. márc. 7. 23:32
 3/3 A kérdező kommentje:
pff.. kössz, hogy kitörölted
2010. márc. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!