Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam fizikából és szüleim...

Megbuktam fizikából és szüleimnek hogy mondjam el? ( nem kérek tanulja vaze válaszokat kössz :D)

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 08:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Arra céloztam, hogy nem kellene sumákolni és akkor ez nem lenne gond. Egye meg amit főzött. Ha gond volt év közben miért nem kért segítséget? Most is legyél tökös gyerek és mondd el úgy ahogy van.
2011. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Én a 2. OKJ-met csinálom, tehát a hátam mögött van 16 év iskola. A tavalyi évben félévkor buktam meg mikrobiológiából, soha semmi másból.


Amikor mondtam Anyumnak, hozzátettem, hogy 16 éve tanulok, a bukást is ki kell próbálni. Azt hittem hirtelen, hogy keresztbe lenyel, de aztán csak annyit mondott, hogy ha lehet kicsit komolyabban fogjam fel a dolgokat. Hány éves vagy?

2011. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne mondd el nekik. De most komolyan majd készülsz a pótvizsgára átmész, nem kell megtudniuk :D
2011. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Utolsó!


És a bizonyítványával mit kezd? Abban benne van a bukás. Egy valamire való szülő megnézi a gyereke bizonyítványát....

Vagy tévednék?

2011. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
A bizonyítványt el lehet hagyni!
2011. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem kéne hazugságra biztatni a Kérdezőt.

Mondja el otthon, hogy mi történt. Ember, tehát hibázhat.

De ha a bukás mellé még hazudozik is, akkor szerintem rohadt nagy gáz lesz a szüleivel.

2011. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell különösebben biztatni, már elkezdte a hazudozást. A szülei meg annyit is érnek, ha egy éve már rá se néztek a jegyeire... ha ennyire nem érdekli őket akk ahhoz sincs különösebben közük h megbukott-e vagy nem
2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

engem egyszer elhúztak matekból.

anyám iszonyat pipa volt, de tudta, h nem vagyok májer, és a tanár is direkt szemétkedett, és megalázott, ahol tudott. kipécézte magának a gyengébb matekosokat, és direkt szívatta őket...


nem tiltott el semmitől, de mellette kőkeményen tanulnom kellett, magántanárt fizette, ezért nagyon hálás vagyok neki. meglett a pótvizsgám, utána is volt magántanárom, mert a sulis tanár akkora suttyó volt, h nem elmagyarázta a dolgokat, hanem csak annyit mondott, h figyeljünk, és maradjunk csöndben. pedagógus az ilyen???!!!!


a reál tárgyak nehezebbek, nem mindenkinek áll rá az agya. ha töriből vagy magyarból buknál, akkor az nagyobb szégyen lenne, mert ahhoz csak le kell ülni, és megtanulni.


szóval minden nap 2 óra tanulás, és meglesz a pótvizsga!

2011. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Ezen behaltam! :D

Ez most komoly???

Gratulálok!

2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

11:57: Bocsi, de szerintem egyik se nagyobb szégyen, mint a másik, nekem pl a töri nem megy (nem bukásra állok, csak küzdök a négyesért) mert hiába ülök le megtanulni, nem ragad meg, ellenben a term. tudományok könnyebben mennek.


Kérdező, szerintem ne köntörfalazz csak mondjad, azzal jársz a legjobban.

2011. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!