Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok lesz esélyem a...

Ha lefogyok lesz esélyem a szeretett férfinél?

Figyelt kérdés
eltudnám csábítani?
2011. jún. 7. 10:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
Én 171cm vagyok és 78 kg.Pasik közt dolgozom egy gyárban.Nem nagyon foglalkoznak a súlyommal.Frizura,ha kell szolid smink,ízléses mai ruhák,és senkit nem érdekel a derekamon az úszógumi.De a lényeg,hogy jól érezd magad a bőrödben,mert az nagyon látszik,és tetszik nekik,ha egy nő magabiztos.
2011. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

11:06-os vagyok.


Sejtésem sincs, hogy mennyit kellene fogynod. Azt tudom, hogy lassan kell fogyni. Azt is tudom, hogy aki kövér, az gyakran szégyenlős, alulértékeli magát. Azt is tudom, hogy a szép test a szexben fontos, a teljes kapcsolatban fontosabb a személyiség, és a szép test csak bónusz.


Bocs, hogy bunkó leszek: Dugtam én már 110 kilós csajt és 42 kilós csajt is, mindkettő el tudta érni, hogy hörögve élvezzek, és egy kiadós hancúr után remegő térdekkel, kifacsarva, erőtlenül vánszorogjak a zuhanyzó irányába. Persze, jobban tetszett volna, ha a 110 kilós csaj lead valamennyit, de ez lényegtelen volt.

2011. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25%
Nekem olyan pasi nem kéne, akinek én feltételekkel kellenék.
2011. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeressen önmagadért,fogadjon el olyannak amilyen vagy!Vékonyan lehet,hogy eltudnád csábítani,de valószínű csak lepedőakrobatikára kellenél.Süllyesztőbe az ilyen pasival...Keress igazi férfit!!! Ha fogyózni akarsz,azt csak magadért tedd ! ! !
2011. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
50%
Ez tiszta baromság. 2 hónap járás után, egyik nap tőlem is megkérdezte a pasim, h próbáltam már fogyózni, nem rossz indulatból kérdez, hanem csak úgy kérdi. Na akkor mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, ha nem tud elfogadni, az előző barátnője meg akkora mint egy bálna, mikor én háromnegyede sem vagyok az ex-nek. Magunk miatt kell lefogynunk, ha le is akarunk egyáltalán, nem a hőn áhított férfiért. Egy sem érdemli meg, h végül belehalj az anorexiába!
2012. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!