Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok lesz esélyem a...

Ha lefogyok lesz esélyem a szeretett férfinél?

Figyelt kérdés
eltudnám csábítani?
2011. jún. 7. 10:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem ezen múlik.

Ha csak soványan tetszel neki, akkor már megette a fene.

2011. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha már ismer és nem kellesz neki... akkor nem hiszem, hogy ezen múlik. Ha valakit megfogsz, azt kövéren is.

Fogyni persze fogyhatsz magad miatt.

De ez a gondolkodásmód nagyon gyerekes.

2011. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha le akarsz fogyni, akkor tegyél érte, így úgymond lesz esélyed saját magadnál.

Ha pedig van esélyed magadnál, határozottan megnő az esélye annak, hogy esélyed legyen bárki másnál is, s ebbe "a szeretett férfi" is beletartozik. Sok sikert! :)

2011. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
80kg vagyok most és 176cm
2011. jún. 7. 11:02
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm...

Véigolvasva a válaszokat azt mondom, hogy ha a súlyod miatt önértékelési zavaraid vannak, akkor fogyj le, megnő az önbizalmad, lesz egy látványosan szebb tested, és ezzel nőnek az esélyeid. De lehet, hogy ha ezt eléred, akkor az lesz a gondod, hogy olyan pasik, akik a kövér, szégyenlős énedet észre sem vették, azok most rámozdulnak a csinos, önbizalommal teli csajra.

Veszíteni nem veszíthetsz.

2011. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ma 11:06 mennyit kellene mondjuk szerinted fogynom?
2011. jún. 7. 11:11
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezen múlik. HA csak vékonyan tetszenél neki, akkor már gondok vannak. Egyébként olyan 68-70kg-ig lenne jó lefogynod. Tehát cirka 10kg-ot.
2011. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%

176 cm-hez elvileg a 66 kilo az ideális. ELVILEG.

Ettől függetlenül lehet te most is csinos vagy!! Annyi kilósnak kell lenned, ahogy jól érzed magad!! ÉS ne egy pasi miatt akarj fogyni. Képzeld el, hogy lefogysz és a pasi még így sem szeret beléd, mert neki egyszerűen más típusú nő az esete, ilyenkor jön a depresszió, a visszahízás, akár még több kiló felszedése, mint az eredeti volt, stb...

Ne konkrétan fogyókúrába kezdj bele, hanem válts életformát. Sok mozgás, egészséges ételek. Apránként fogysz majd, de tartósan, és még depis sem leszel...

Sok sikert!

2011. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

én is 175 cm vagyok, és 80kg.

nem hinnéd, de van épp elég pasi, akinek bejövök. ez nem ezen múlik. persze van akinek nem tetszem, de az nem is érdekel.

megtanultam elfogadni magam, van önbizalmam, stílusom.


ez még nem egy olyan súly, h annyira vészes legyen. én sem azért szeretnék lefogyni, h tetszek bármelyik hapsinak, hanem hogy ha bemegyek akármelyik üzletbe, akkor találjak magamra nadrágot, ami jól is áll. :D

2011. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Tessék ha már fogyás, itt egy jó cikk:


[link]

2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!