Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek olyan férjnek...

Szülnétek olyan férjnek gyereket aki nem áll ki mellettetek? Hagyja hogy megalázzon a családjon lek. On stb. +nincs semmi megtakarítás bevállalnátok így egy gyereket?

Figyelt kérdés
ja es nem is lesz megtakink mert ami volt pár milla azt kicsaltak a rokonai töle es nem akarjak visszaadni.tehat utalatba es semmi megtakaritassak ti vallalnatok gyereket?
2011. jún. 7. 12:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Családja leqrvázta.Gondolom.
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 napietus ***** válasza:
nem is mentem volna ilyenhez hozzá, pláne nem szülnék.
2011. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem nem vállalnék de nem a pénz sokkal inkább a férfi miatt. Nekünk sem volt plusz pénzünk mikor terhes lettem de a férjem dolgozik és elkezdünk gyűjtögetni is. Ráadásul kapunk segítséget szüleimtől rokonoktól. Ezért nevezik családnak a családot. Viszont egy olyan férfinak aki nem áll mellettem 100%-ban soha nem szülnék.
2011. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem szülnék, de már rég beadtam volna a válókeresetet.
2011. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem szülnék és nem is maradnék mellette. Szerinted erre a kérdésre valaki is igennel felelne?
2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Családja leqrvázta.Gondolom."


Tényleg, akkor leesett. Köszi :)

2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
te ezt komolyan kerdezed? :-)
2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
mivel a férjem és nagyon szeretem igen.de látom más is ugyonolyan borusan látja a helyzetet mint én mert a férjem ő nem tud mit csinalni 2 fele huzni
2011. jún. 7. 14:47
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kell neki kétfele húzni, a családot két szóval helyre lehet tenni, és mivel te vagy a párja, ki kell állnia melletted, ha qrváznak, vagy aláznask. Nehogy már még ő legyen a szegény tehetetlen. Szerinted ez normális? Mindjárt megsajnálom.
2011. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a gyereket egy nő nem a pasinak szüli. ha terhes vagy,azon gondolkozz el, TE akarsz e babát. ha meg nem vagy terhes,akkor szakíts vele. komolyan nem is értem nők mi a fenéért szenvednek??????
2011. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!